BOJÓWKA

BOJÓWKA 2019

Bojówka jest jednym z podstawowych elementów podczas naszych szkoleń ppoż. Ćwiczenie to polega na sprawieniu hydrantu 52, z dwóch węży hydrantowych, prądownicy oraz połączenia wszystkich elementów ze sobą. Ćwiczenie wykonywane jest z użyciem wody i na czas. Przed  wykonaniem zadania każdy z uczestników uczy się łączyć węże hydrantowe, otwierać zawór grzybkowy oraz operować prądownicą.

Poniżej znajduje się ranking najlepszych drużyn, które uczestniczyły w konkursie Bojówka. Najlepsze 3 drużyny otrzymują od Firmy BHP Życie nagrody w postaci czujników dymu i tlenku węgla, gaśnic ABF, koszulek i zbijaków do szyb. Rozstrzygnięcie konkursu grudzień 2019 r. Zapraszamy do udziału !!!

Czas (sekundy)Nazwa DrużynyFirma Zdjęcie

MAPA SZKOLEŃ

Mapa szkoleń BHP Życie przedstawia miejsca gdzie prowadziliśmy szkolenia w zakresie BHP, Pierwsza Pomoc, PPOŻ oraz Eventy. Zapraszam wszystkich do zapoznani się z naszą mapą. Mapa podzielona jest na dwie zakładki Szkolenia i Bojówka -czas. Po kliknięciu na bojówkę możesz zobaczyć która z firm najsprawniej wykonała zadanie sprawienia linii gaśniczej.

Masz pytania?
Napisz do nas