Wyjazdowe szkolenie przeciwpożarowe

Działania ratownicze to praca zespołowa…

separator red

Wyjazdowe szkolenia przeciwpożarowe mają na celu przygotowanie zespołu do działań ratowniczych. Każdy dowódca zdaje sobie sprawę, że przeprowadzenie działań ewakuacyjnych oraz gaśniczych zależy od zgranego zespołu. Podczas naszych wyjazdowych szkoleń ppoż. program szkolenia pozwala na zgranie zespołu a następnie sprawdzenia ekipy ratunkowej w ekstremalnych warunkach.

Szkolenia prowadzone są w zaprzyjaźnionych hotelach wśród dzikiej natury. Nasze szkolenia to nie tylko gaszenie ognia.

ZIMOWE SZKOLENIA PPOŻ.

separator red
Proponowane szkolenie obejmuje rozszerzony program szkolenia w zakresie ewakuacji i zwalczania pożarów wraz z działaniami terenowymi. Szkolenie prowadzone jest w odległym ośrodku górskim, wśród dzikiej natury. W ramach szkolenia zapewniamy bazę hotelową z pełnym wyżywieniem, SPA oraz uroczystą kolację.

LETNIE SZKOLENIA PPOŻ.

separator red
Proponowane szkolenie obejmuje rozszerzony program szkolenia w zakresie ewakuacji i zwalczania pożarów wraz z działaniami terenowymi. Szkolenie prowadzone jest niedaleko Warszawy. W ramach szkolenia zapewniamy bazę hotelową z pełnym wyżywieniem, SPA oraz uroczystą kolację. Istniej możliwość wyboru bazy hotelowej.

SZKOLENIA PPOŻ. I PIERWSZA POMOC

separator red

Proponowane szkolenie obejmuje dwa programy szkolenia:
1. szkolenia w zakresie ewakuacji i zwalczania pożarów
2. szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy

Szkolenie prowadzone jest w hotelu położonym, wśród dzikiej natury. Zajęcia odbywają się w terenie prowadzone są według określonych scenariuszy. W ramach szkolenia zapewniamy bazę hotelową z pełnym wyżywieniem, SPA (po intensywnych zajęciach terenowych) oraz uroczystą kolację.

NA CHŁODNE WIECZORY LUB ZIMOWE DNI

separator red

Wyjazdowe szkolenia PPOŻ, realizujemy również wieczorami lub zimą. W przypadku niskich temperatur wyposażeni jesteśmy w parasole grzewcze.

Jednym z podstawowych czynników dobrego szkolenia to komfort termiczny uczestników, dzięki parasolom grzewczym jesteśmy wstanie utrzymać właściwy komfort.

Parasole grzewcze świetnie się sprawdzają podczas chłodniejszych dni lub podczas wieczornych szkoleń.

0 m2
Powierzchnia placu
0 V
Zasilanie
0 m
Odległość od gniazdka
0 m
Odległość od hydrantu
0 osób
Optymalna ilość osób podczas szkolenia
0 oddziały
Optymalny dojazd z każdej części Polski