Bojówka

Bojówka jest jednym z podstawowych elementów naszych szkoleń ppoż. Ćwiczenie to polega na sprawieniu hydrantu 52 z dwóch węży hydrantowych i prądownicy oraz połączenia ze sobą wszystkich elementów. Zadanie jest wykonywane z użyciem wody. Liczy się w nim przede wszystkim czas! Przed przystąpieniem do zadania każdy z uczestników uczy się łączyć węże hydrantowe, otwierać zawór grzybkowy oraz operować prądownicą.

Przy okazji realizowanych szkoleń prowadzimy całoroczny konkurs Bojówka 2023, w którym drużyny z najlepszymi czasami w opisanej powyżej konkurencji, mogą wygrać wyjątkowe nagrody od firmy BHP Życie!

Jak wygrać?

  1. Wypełnij oświadczenie, które otrzymasz w czasie szkolenia. Upewnij się, że zawarłeś w nim wszystkie niezbędne informacje!
  2. Weź udział w konkursowej konkurencji wraz ze swoją drużyną i razem ustanówcie najlepszy czas!
  3. Dodaj opinię z naszego szkolenia na google  https://g.page/bhpzycie?gm  Każdy komentarz odejmują 1 sekundę od finalnego czasu drużyny w Bojówce, a tym samym zwiększają jej szansę na wygraną!
  4. Ustanówcie wraz z drużyną najlepszy czas w Bojówce 2023 i odbierzcie wyjątkowe upominki! Podsumowanie Bojówki 2023 nastąpi 30 grudnia 2023.

Poniżej znajduje się ranking drużyn, które uczestniczyły w konkursie Bojówka. Najlepsze z nich otrzymały od Firmy BHP Życie nagrody w postaci czujników dymu i tlenku węgla, gaśnic ABF, koszulek i zbijaków do szyb. Zapraszamy do udziału w konkursie!

JAK DODAJESZ ROK ZMIEŃ ID W SZUKAJCE I NAZWIE POSTS