kurs pierwszej pomocy

Poważne oparzenia w trakcie przygotowań do szkoleń ppoż.

Kurs pierwszej pomocy

W trakcie ostatnich zdjęć filmowych doszło do wypadku  na szczęście szybka reakcja ratowników pozwoliła uratować człowieka…………….

To Małgosia z firmy BHP Życie, tak urządziła naszego poszkodowanego. Duży talent plastyczny, wykorzystanie profesjonalnych kosmetyków, sylikonów oraz sprzętu do wizażu pozwoliło stworzyć trwałe rany oparzeniowe. Umiejętności naszej wizażystki wykorzystujemy również podczas szkoleń z pierwszej pomocy. Dobrze przygotowane pozoracje medyczne w części przenoszą uczestników do zdarzeń traumatycznych, trudnych wymagających właściwej reakcji. Dodatkowa gra aktorska naszych trenerów sprawia, że podczas kursów z pierwszej pomocy zacieramy granicę pomiędzy rzeczywistością, a naszą krwawą fikcją.

Rany oparzeniowe/ kurs pierwszej pomocy.

Kurs z pierwszej pomocy z wykorzystaniem sztucznych ran, pozwala odwzorować sytuacje,  a następnie sprawdzić reakcję uczestników. Ćwiczenia z tak przygotowaną pozoracją zalecamy dla bardziej zaawansowanych grup szkoleniowych. Kurs pierwszej pomocy ma na celu oswoić uczestników  z nieprzyjemnymi widokami, ale również wyrobić nawyk dbania o bezpieczeństwo własne. Podczas kursu pierwszej pomocy, uczestnik musi wybrać jedną  z metod oceny stopnia poparzeń oraz właściwie zaopatrzyć poszkodowanego. W zależności od stopnia oparzeń uczestnicy wdrażają odpowiednią procedurę.

Rany cięte oraz złamania / kurs pierwszej pomocy.

Kurs z pierwszej pomocy to również ćwiczenia z urazówki. Podczas naszych szkoleń wykorzystujemy fantoma trauma. Każdy z uczestników ma możliwość opatrzeć krwawiącego fantoma. Na koniec szkolenia odgrywane są niezapowiedziane scenki, tym razem z ludźmi. Podczas scenek sprawdzamy przygotowanie uczestników kursu pierwszej pomocy do rzeczywistych działań. Dzięki realnie wyglądającym raną przygotowanym przez naszą wizażystkę szkolenia bardziej zapadają w pamięci.

 

Pozoracje medyczne/ kurs pierwszej pomocy.

Zapraszamy do kontaktu. Stworzymy dla Ciebie i Twojej załogi ciekawe warsztaty z pierwszej pomocy. Założeniem szkoleń jest wyjście z sali szkoleniowej i spotkanie się na hali przy poszczególnych pozoracjach. Przygotujemy dla Ciebie scenki dopasowane do zagrożeń w Twojej firmie.

 

Zawody z pierwszej pomocy.

Jesteś organizatorem zawodów z pierwszej pomocy, potrzebujesz profesjonalnych pozoracji medycznych, z kontaktuj się z Nami, stworzymy dla Ciebie krwawe dzieła sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *