NAJWIĘKSI SZKOLĄ SIĘ U NAS, CZYLI ĆWICZENIA EWAKUACYJNE W CENTRUM DYSTRYBUCJI SIECI LIDL

Pandemia trwa, ale my wracamy do Was ze szkoleniami, dzięki którym możecie poczuć się bezpiecznie! Nie tylko w trakcie prowadzonych przez nas warsztatów, ale także po ich zakończeniu. Nasze ostatnie ćwiczenia ewakuacyjne po dłuższej przerwie spowodowanej COVIDEM-19 odbyły się w centrum dystrybucji sieci sklepów Lidl. To tam 220 pracowników firmy poznało lepiej zasady BHP w pracy. Zajrzyjcie do artykułu, aby dowiedzieć się więcej!

 

SZKOLENIE BHP I ĆWICZENIA EWAKUACYJNE W DOBIE PANDEMII

W trosce o bezpieczeństwo uczestników naszych szkoleń zachowujemy szczególną ostrożność i dbamy o warunki, w których nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie. Tym sposobem bez przeszkód mogą oni przyswoić wiedzę, którą przekazujemy w programie firmy.

Na nią składa się cały zestaw zajęć teoretycznych i praktycznych, w czasie których uczestnicy warsztatu zapoznają się z najważniejszymi pojęciami, dotyczącymi bezpieczeństwa. Dowiadują się oni między innymi, jak zapobiegać sytuacjom potencjalnie niebezpiecznym, a jeśli do nich dojdzie – jak im zaradzić.

W części praktycznej nasi Goście między innymi samodzielnie próbują swoich sił w walce z ogniem, praktycznie ucząc się użycia gaśnicy. To doświadczenie odbywa się pod okiem wyszkolonej, profesjonalnej ekipy, która ma na oku wszystkich uczestników szkolenia.

 

ĆWICZENIA EWAKUACYJNE W BHP ŻYCIE

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Nie tylko zespół pasjonatów, zaangażowanych w swoją pracę, ale także indywidualne podejście do Klienta, oparte na chęci przekazania możliwie szerokiego zasoby wiedzy. Najlepszym dowodem na to jest program szkoleń oparty nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale też niezwykle ważnej – praktyce. Potwierdzeniem tych słów są opinie zadowolonych Klientów, którzy niejednokrotnie wracają chętnie na kolejne warsztaty z zakresu bezpieczeństwa.

 

Chcesz dowiedzieć się, jak mogłoby wyglądać przykładowe szkolenie z ćwiczeń ewakuacyjnych w Twojej firmie? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby otrzymać komplet niezbędnych informacji. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania i przygotują indywidualną ofertę. A jeśli szukasz szkolenia, które na dłużej zapadnie w pamięć Twoich pracowników – jesteś w dobrym miejscu.

Do usłyszenia i możliwie szybkiego zobaczenia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *