IKEA: SZKOLENIA PRAKTYCZNE

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na praktykę! Najlepszym dowodem na to są dwa szkolenia praktyczne, które mieliśmy ostatnio okazję przeprowadzić dla pracowników sieci IKEA. Pierwsze z nich odbyło się w Łodzi, drugie – w Gdańsku. A więcej o tym, co działo się na miejscu, już za chwilę!

 

SZKOLENIA PRAKTYCZNE

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie praktyczne zajęcia pozwalają nam przyswoić najwięcej wiedzy. Kierując się tym w naszej pracy, od zawsze dajemy uczestnikom szkoleń, możliwość samodzielnego poradzenia sobie z potencjalnie niebezpieczną sytuacją. Tak było i tym razem!

Odwiedzając dwie lokalizacje sieci IKEA, podzieliliśmy się z jej pracownikami praktyczną wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa w pracy. Mieli oni okazję między innymi nie tylko poznać dokładnie budowę gaśnicy i sposoby jej użycia, ale także wziąć czynny udział w gaszeniu stworzonego na potrzeby szkolenia kontrolowanego pożaru. Tym sposobem nie tylko dowiedzieli się, jak zapobiegać potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom, ale – co ważniejsze – także jak sobie z nimi radzić.

 

DLACZEGO SZKOLENIA PRAKTYCZNE SĄ TAK WAŻNE?

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, kiedy i w jakiej sytuacji zagrożenia się znajdzie. Każdy może jednak poznać zasób informacji, który pomoże mu poradzić sobie z zagrożeniem. Tym samym odpowiednio przekazana wiedza z zakresu BHP i ppoż. może uratować nie tylko nasze życie, ale także bliskich nam osób.

Praca z gaśnicą i pożarami, której doświadczyć mogą uczestnicy naszych szkoleń, na długo zapisuje się w ich pamięci. Dzięki temu są oni w stanie poradzić sobie w niespodziewanej sytuacji zagrożenia. Dzięki opanowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa jesteśmy bowiem w stanie zachować zimną krew, będąc w posiadaniu wiedzy, która może uratować nam życie.

 

Zainteresował Cię program naszych szkoleń? A może chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do grona naszych Klientów, a my zajmiemy się organizacją odpowiedniego szkolenia w Twojej firmie! Zaufały nam już takie marki, jak IKEA czy Lidl. Również Twoja firma może się wkrótce znaleźć w ich gronie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *