PRAKTYCZNE SZKOLENIE PPOŻ.? GORĄCE EMOCJE GWARANTOWANE!

Gdy na zewnątrz zimno, w BHP Życie podgrzewamy atmosferę kolejną dawką gorących warsztatów! Tym razem mieliśmy okazję przeprowadzić praktyczne szkolenie ppoż. w Łodzi, w firmie HTL. Na miejscu czekała na nas zmobilizowana grupa Gości, którym przybliżyliśmy praktyczne pojęcia z zakresu ppoż.

 

PRAKTYCZNE SZKOLENIE PPOŻ.

Czym charakteryzuje się nasze praktyczne szkolenie ppoż.? Przede wszystkim praktyczną dawką wiedzy, która zostaje z jego uczestnikami na dłużej. Nie inaczej było tym razem. W czasie warsztatów nasi Goście dowiedzieli się więcej o potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach i sposobach na poradzenie sobie z nimi. Poznali także budowę gaśnicy i opanowali umiejętność jej użycia! Wszystko to odbyło się pod okiem profesjonalistów, którzy stworzyli niezbędne na potrzeby szkolenia warunki kontrolowanego pożaru. To z nim mieli zmierzyć się nasi Goście, którzy wykorzystując zdobytą wiedzą, zaprezentowali nabyte umiejętności. I trzeba przyznać, że znakomicie poradzili sobie z tym wyzwaniem.

 

WIEMY, JAK UGASIĆ PRAGNIENIE WIEDZY!

Uczyć o bezpieczeństwie ppoż. można na wiele sposobów. Współpracując z naszą firmą, możesz jednak być pewien, że z naszą pomocą posiądziesz niezbędną wiedzę. A za pomocą praktycznych technik sprawimy, że zostanie ona z Tobą na dłużej. I choć nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć reakcji swojego organizmu na sytuację zagrożenia, każdy może opanować umiejętności, które pozwolą mu poradzić sobie z nią. Tego też uczymy w czasie naszych szkoleń, dokładając wszelkich starań, aby prowadzone warsztaty łączyły ze sobą zdobywanie wiedzy, ale i dobrą zabawę!

 

DLACZEGO WARTO?

Decydując się na współpracę z BHP Życie możesz być pewien, że zapewnimy Twojej firmie praktycznie szkolenie ppoż. najwyższej jakości. Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów i pracy z liderami na rynku polskich pracodawców wiemy, jak efektywnie uczyć o bezpieczeństwie ppoż. i chętnie przekazujemy tę wiedzę dalej. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania i zaproponujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *