PAKIETY SZKOLEŃ: DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

W naszej firmie zawsze dostosowujemy ofertę do potrzeb Klientów. Dlatego też znajdą w niej oni między innymi pakiety szkoleń dedykowanych wskazanym potrzebom. Przykładem takiego warsztatu są ostatnie prowadzone przez nas w Skarbimierzu zajęcia. To tam przeprowadziliśmy szkolenie z pierwszej pomocy z wykorzystaniem technologii VR oraz szkolenie ppoż. Całość odbyła się w firmie Poligal, której pracownicy mieli okazję w nowoczesny sposób zapoznać się z pojęciami z zakresu BHP. Zajrzyj do artykułu, aby dowiedzieć się więcej!

 

PAKIETY SZKOLEŃ: PIERWSZA POMOC Z VR

Korzystając z nowych technologii prowadzimy warsztaty z pierwszej pomocy przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Pracując z nowoczesnymi goglami i autorskimi aplikacjami firmy, dajemy naszym Gościom możliwość poczucia potencjalnie niebezpiecznych sytuacji na własnej skórze. Ich zadaniem jest wcielenie się w rolę gracza, który musi pokonać dedykowaną grę, wykorzystując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Przed użytkownikami aplikacji stoi wiele wyzwań, których pokonanie jest niejednokrotnie nie lada zagwozdką.

Dzięki wykorzystaniu technologii VR zarówno edukujemy w kreatywny sposób, jak i gwarantujemy naprawdę dobrą zabawę. Pozwala ona na praktyczną naukę i zdobycie wiedzy, która zostaje z naszymi Gośćmi na dłużej.

 

PAKIETY SZKOLEŃ: WARSZTATY PPOŻ.

Szkolenia ppoż. to nasza specjalność! Przekonać się o tym mogli ostatnio pracownicy firmy Poligal, którzy po ukończonym warsztacie z pierwszej pomocy, dołączyli do zajęć z ppoż. W ich trakcie opanowali praktyczną obsługę gaśnicy i poznali sposoby ugaszania pożarów. Mieli oni także okazję samodzielnie poradzić sobie ze stworzonym na potrzeby szkolenia kontrolowanym płomieniem, co pozwoliło im w praktyce dowiedzieć się więcej na temat gaszenia pożarów. Całość odbyła się pod czujnym okiem zespołu profesjonalistów, który stale czuwał nad bezpiecznym przebiegiem szkolenia, dbając o wszystkich jego uczestników.

 

Szkolenie w firmie Poligal za nami, ale chętnie zaprezentujemy nasze pakiety szkoleń w kolejnych miejscach. Chcesz przeprowadzić warsztaty z pierwszej pomocy lub ochrony ppoż. w swojej firmie? Skontaktuj się z nami, aby zdobyć niezbędne informacje! Chętnie zaproponujemy rozwiązanie, które sprawdzi się u Twoich pracowników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *