POZNAJ NASZE SZKOLENIE OKRESOWE BHP

Bezpieczeństwo to podstawa! Zwłaszcza dla osób, wykonujących prace szczególnie niebezpieczne. To właśnie z nimi pracowaliśmy w czasie naszych ostatnich warsztatów. To szkolenie okresowe BHP odbyło się u największego producenta słodyczy, gdzie mieliśmy okazję pracować z 300 pracownikami firmy. Co czekało ich na miejscu? Dlaczego każde szkolenie okresowe BHP jest tak ważne? Odpowiedzi niżej!

 

SZKOLENIE OKRESOWE BHP

Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy należy do obowiązków pracodawcy. W dużej mierze jest ono jednak zależne od wiedzy i umiejętności pracownika. Dlatego też tak ważne jest, aby miał on możliwość regularnego uczestniczenia w cyklicznych szkoleniach BHP.

Tego typu warsztat ma na celu aktualizację i ugruntowanie wiedzy z zakresu BHP, a także zapoznanie z nowymi obowiązującymi zasadami. Od ich właściwego zrozumienia zależy w końcu nie tylko zdrowie i życie danego pracownika, ale i całego zakładu oraz zatrudnionych w nim osób.

Przebieg takiego szkolenia zależy od pełnionych zadań i warunków pracy. Nasi ostatni Goście pałają się pracami szczególnie niebezpiecznymi, dlatego też stworzony z myślą o nich instruktaż zakładał wyjątkowo angażującą formę warsztatów. Nikogo nie zaskoczymy, mówiąc, że mieli oni okazję poznać prezentowaną wiedzę w praktyce. To właśnie praktyka jest w końcu tym, co szczególnie wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji.

Wykonując między innymi zadania na wysokościach uczestnicy szkolenia poznali zasady bezpiecznej pracy w sposób, który na dłużej zapisze się w ich pamięci. Przestrzeganie wspomnianych wytycznych jest gwarantem bezpieczeństwa w czasie pracy i po jej zakończeniu.

Regularne uczestnictwo w szkoleniach okresowych BHP pozwala nam na bieżąco aktualizować zdobytą już wiedzę i zapoznawać się z coraz nowszymi zarządzeniami ze świata bezpieczeństwa w pracy. Cykliczne przeprowadzanie tego typu szkoleń jest obowiązkiem, którego wykonanie rzutuje na późniejsze warunki zatrudnienia.

 

Chcesz przeprowadzić szkolenie okresowe BHP  w swojej firmie? Pomożemy! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać odpowiedzi na Twoje pytania i ustalić dogodny dla Ciebie i Twojej firmy termin spotkania. Do usłyszenia niebawem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *