NOWOCZESNOŚĆ + PRAKTYKA = INNOWACYJNE SZKOLENIE PPOŻ.

Innowacja to nasze drugie imię! 😉 Dlatego też tak często decydujemy się na szkolenia, będące połączeniem nowoczesności i praktyki. Tak też było i tym razem. W Warszawie pojawiliśmy się na początku września. To właśnie w stolicy przeprowadziliśmy nasze innowacyjne szkolenie ppoż., którego uczestnicy mieli okazję na własnej skórze przekonać się, jak działa warsztatowe połączenie praktyki z teorią. Zajrzyj do artykułu, aby poznać więcej szczegółów!

 

SZKOLENIE PPOŻ. FIRMY BHP ŻYCIE

Część teoretyczną naszego ostatniego szkolenia realizowaliśmy użyciu technologii VR. Wykorzystaliśmy przy niej naszą autorską aplikację poświęconą metodom ewakuacji z płonącego budynku. Każdy z uczestników szkolenia otrzymał swoje gogle VR, za pomocą których przez następne 40 minut doświadczał symulowanych wrażeń pożaru w przestrzeni zamkniętej.

Dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości, uczestnicy naszych szkoleń mają okazję na własnej skórze poczuć wrażenia towarzyszące sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Tym sposobem nie tylko łatwo uczą się oni reagować w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach, ale także ta wiedza zostaje z nimi na dłużej. To, czego sami doświadczymy, zawsze jest z nami przez dłuższy czas, niż ma to miejsce na przykład w sytuacji słuchania teoretycznych zagadnień. Jak widać – w naszej firmie już część teoretycznie daje uczestnikom szkolenia wiele frajdy! Co ciekawe, dalej jest tylko lepiej… 🙂

W części praktycznej oparliśmy szkolenie ppoż. w Warszawie przede wszystkim na gaszeniu pożarów. Daliśmy uczestnikom warsztatu możliwość samodzielnego ugaszenia płomienia stworzonego na potrzeby szkolenia pod czujnym okiem naszych pracowników. Spotkało się to z miłą reakcją ze strony naszych Gości.

 

W naszej pracy stawiamy na komfort Klienta. Każde organizowane przez nas szkolenie ppoż. jest dla nas nowym wyzwaniem, a także staramy się wykonać je możliwie najlepiej. Zależy nam na zadowoleniu uczestników warsztatu, dlatego do każdego z nich podchodzimy w indywidualny sposób. Wiemy, że tylko z pomocą praktycznych działań uda nam się zaszczepić w uczestnikach szkolenia wiedzę. Wiedzę, która zostanie z nimi na długo. Ta z kolei jest niezbędna w życiu każdego z nas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *