CYKLICZNE SZKOLENIA BHP

Kolejne szkolenia BHP za nami! Tym razem pojawiliśmy się we Wrocławiu, w siedzibie PAŻP. To tam przeprowadziliśmy jeden z naszych stałych warsztatów z zakresu BHP. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIA BHP NASZEJ FIRMY

W swojej pracy łączymy ze sobą praktykę i teorię. To dzięki tej mieszance dostarczamy uczestnikom naszych szkoleń niepowtarzalną wiedzę, która zostaje z nimi na dłużej. Odchodzimy od stereotypowych technik nauki na zasadzie wykładu, stawiając na ćwiczenia. To one pomagają naszym Gościom nauczyć się więcej, ale także przyswoić zdobytą wiedzę na dłużej.

Chętnie korzystamy z techniki wirtualnej rzeczywistości. Pozwala ona wnieść naukę na zupełnie nowy poziom, ale także dostarcza uczestnikom szkolenia niepowtarzalnych wrażeń. Mają oni w końcu okazję na własnej skórze poczuć na przykład potencjalne zagrożenie pożarowe. Taką możliwość daje także własnoręczne, samodzielne użycie gaśnicy, które również znajduje się w naszej ofercie.

Wiemy, że najwięcej uczymy się z doświadczeń. To myślenie wcielamy do naszej codziennej pracy.

 

CZEGO UCZYMY?

Na nasze szkolenia BHP składa się bogata oferta modułów, która oferuje cały wachlarz nowych umiejętności do nabycia. Przybliżamy wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, uczymy gasić pożary, edukujemy jak należy się zachować w sytuacjach potencjalnego zagrożenia, w tym jak przeprowadzić poprawną ewakuację.

Prowadzone przez nas warsztaty z użyciem technologii wirtualnej rzeczywistości opieramy przede wszystkim na stworzonych przez nas aplikacjach. Odpowiada za nie cały zespół profesjonalistów, w tym także kaskaderów. Zastosowaliśmy w nich wyjątkowe efekty specjalne, które pozwalają uczestnikom szkoleń poczuć się jak w rzeczywistej sytuacji zagrożenia. W ten sposób uczą się oni, jak należy zachować się w niebezpiecznej sytuacji. Taki sposób nauki to łatwa i przyjemna droga do zdobycia nowej, niezbędnej wiedzy.

Najlepiej wiedzą o tym pracownicy PAŻP, z którymi stale współpracujemy i którym przekazujemy coraz to nowszą wiedzę z zakresu BHP.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin szkolenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *