POZNAJ NASZE 3-MODUŁOWE SZKOLENIE BHP

Szkolenia BHP to nasza specjalność! Szczególnie te, które wyróżniają się na tle konkurencji 😉 Jednym z nich jest 3-modułowe szkolenie BHP firmy BHP Życie, które łączy w sobie ochronę przeciwpożarową, pierwszą pomoc, a także naukę przy wykorzystaniu techniki wirtualnej rzeczywistości. Jedno z tego typu szkoleń mieliśmy okazję przeprowadzić dla załogi DHL. Ciekawi Cię, co działo się na miejscu? Sprawdź!

 

3-MODUŁOWE SZKOLENIE BHP

Pierwsza część naszego szkolenia w DHL – ochrona przeciwpożarowa – to warsztaty praktyczne, które chętnie wykorzystujemy w naszej pracy. Ich uczestnicy opanowują wiedzę z zakresu użytkowania gaśnic, ale także mają niepowtarzalną okazję do samodzielnego ugaszenia pożaru stworzonego na potrzeby ćwiczeń.

Pierwszej pomocy uczymy, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu. W tym między innymi profesjonalnych fantomów. Pokazujemy uczestnikom szkolenia inscenizowane potencjalnie niebezpieczne sytuacje, z którymi mogą spotkać się w życiu codziennym. W ten sposób uczymy, jak zachować spokój i poradzić sobie w opresji.

Gogle do wirtualnej rzeczywistości to stały element naszej pracy. To za ich pomocą prezentujemy możliwości nowych technologii, a tym samym uczymy w niebanalny sposób. Uczestnicy naszych szkoleń opanowują wiedzę z zakresu BHP ucząc się przez zabawę. Dzięki naszym autorskim aplikacjom, mają oni okazję wcielić się w rolę bohatera gry, który ma za zadanie ukończyć ją, posługując się wiedzą z zakresu BHP i ppoż.

Za sprawą załogi profesjonalistów, w tym kaskaderów, stworzyliśmy wirtualny obraz, który w maksymalnym stopniu oddanie realne warunki zagrożenia. Dzięki temu uczymy pożądanych zachowań w praktyce. Nasi Goście mogą w końcu poczuć moment zagrożenia na własnej skórze – za pomocą wirtualnej rzeczywistości.

 

DLACZEGO SZKOLENIE BHP TO WAŻNY ELEMENT ŻYCIA KAŻDEGO Z NAS?

W sytuacji potencjalnego zagrożenia nasz organizm może zachowywać się różnie. Często nie jesteśmy w stanie przewidzieć takiej reakcji. Dlatego też tak ważne jest, aby być w posiadaniu wiedzy, dzięki której możemy poczuć się bezpiecznie. Co więcej, jej znajomość może uchronić przed niebezpieczeństwem nie tylko nas, ale także bliskie nam osoby.

 

Chcesz, abyśmy odwiedzili Twoją firmę? Czym prędzej skontaktuj się z nami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *