SZKOLENIA NA WESOŁO

Nasza firma słynie ze szkoleń prowadzonych w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Stąd też często są one określane jako szkolenia na wesoło. Jedno z nich odbyło się w połowie września w Warszawie. W czasie jego trwania mieliśmy okazję przeprowadzić próbną ewakuację oraz zaprezentować techniki ochrony przeciwpożarowej podczas stworzonego na potrzeby warsztatu pokazu ppoż. Pogoda podczas szkolenia zdecydowanie nam sprzyjała, jednak to zapał jego uczestników najbardziej podgrzał atmosferę!

 

SZKOLENIA NA WESOŁO

W Warszawie przeprowadziliśmy najpierw warsztaty z próbnej ewakuacji. Zadaniem kierowników ewakuacji było dokładne sprawdzenie poszczególnych pięter budynku oraz przetestowanie działania systemu ppoż., a także zapoznanie się z niezbędnymi procedurami dotyczącymi ochrony ppoż. Następnie na miejscu zbiórki odbył się pokaz ppoż. z przymrużeniem oka, będący częścią naszego szkolenia na wesoło.

 

PROWADZONE PRZEZ NAS SZKOLENIA PPOŻ.

W naszej pracy łączymy ze sobą praktykę i teorię, tworząc mieszankę, która zostaje w pamięci uczestników naszych warsztatów na długo. W ten sposób dostarczamy im nowej wiedzy w niecodzienny sposób, który pozwala nauczyć się pewnych zachowań na własnej skórze. Będąc świadkami symulowanego zdarzenia, uczestnicy naszych szkoleń samodzielnie reagują na potencjalnie niebezpieczne sytuacje, łatwo przyswajając wiedzę.

 

DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE?

Wiedza z zakresu BHP i ppoż. jest niezwykle ważnym aspektem życia każdego z nas. W niebezpiecznej sytuacji mózg każdego z nas może reagować w wieloraki sposób. Niekiedy nie możemy przewidzieć jego reakcji. Z tego powodu tak ważne jest to, żeby być w posiadaniu wiedzy, która pomoże nam opanować sytuację potencjalnego zagrożenia, a tym samym uratować życie nasze, ale także bliskich nam osób. Uczestnicy naszych warsztatów mają niezwykłą okazję poznać różne reakcje organizmu, a w przypadku zagrożenia – wiedzieć dokładnie, jak należy na nie zareagować.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszymi szkoleniami BHP i ppoż. Chętnie przeprowadzimy nasze następne szkolenia PPOŻ. w kolejnych miastach Polski. W przypadku dodatkowych pytań – zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy udzielą na nie wszystkich odpowiedzi.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *