DWUDNIOWE SZKOLENIE BHP

W BHP Życie chętnie łączymy nasze szkolenia w kilka modułów, ale także prowadzimy je nawet na przestrzeni dwóch dni. Jeden z takich warsztatów odbył się niedawno w Warszawie, gdzie w połowie września przeprowadziliśmy podzielone na trzy części dwudniowe szkolenie BHP. Składały się na nie: ochrona ppoż., pierwsza pomoc oraz wiedza z zakresu BHP. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o naszych 3-modułowych szkoleniach!

 

OGÓLNIE O NASZEJ PRACY

Tajnikiem naszej skuteczności jest konsekwentne łączenie ze sobą teorii i praktyki. To za sprawą tego duetu przekazujemy rzetelną wiedzę w sposób, który na długo zapisuje się w pamięci uczestników naszych szkoleń. Mogą oni doświadczać symulowanych na potrzeby warsztatu potencjalnie niebezpiecznych sytuacji na własnej skórze, a tym samym nauczyć się, jak sobie z nimi radzić. W ten sposób uczymy, dostarczając jednocześnie niecodziennych emocji. Ta technika szkoleniowa cieszy się popularnością wśród Klientów, którzy chętnie wracają do nas na kolejne szkolenia. Te wyróżniają nas na tle obecnej konkurencji, a tym samym zachęcają do korzystania z oferowanych przez nas pakietów.

 

OCHRONA PPOŻ.

Uczestnicy naszych szkoleń mają okazję opanować użytkowanie różnych rodzajów gaśnic, ale także samodzielnie ugasić prawdziwy pożar! W czasie warsztatu prezentujemy techniki gaszenia, a także edukujemy jak zachować się w potencjalnie niebezpiecznej sytuacji. Jednym słowem – dostarczamy wiedzę niezbędną w życiu każdego z nas.

 

PIERWSZA POMOC

W czasie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy pracujemy na najnowocześniejszych modelach fantomów, które maksymalnie urzeczywistniają warunki wypadku. Pozwala to uczestnikom szkoleń lepiej poczuć sytuację zagrożenia i szybciej przyswoić wiedzę dotyczącą tego, jak należy się w niej zachować.

 

BHP

Wiedza z zakresu BHP jest niezwykle ważna w życiu każdego z nas. Ciężko w końcu przewidzieć wszystkie niebezpieczne sytuacje, które mogą spotkać nas samych, ale także bliskie nam osoby. Dlatego też warto wyposażyć się w pakiet wiedzy, który nie tylko pokaże jak sobie z nimi radzić, ale także jak im zapobiegać.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *