SZKOLENIE BHP, KTÓRE ROZPALA DO CZERWONOŚCI!

Za nami naprawdę wyjątkowe szkolenie BHP! Towarzyszyły mu wyjątkowe emocje, które rozpaliły jego uczestników do czerwoności. Choć warsztat odbył się w piątek 13, ten zaliczał się do grona tych prawdziwie szczęśliwych 😉 Szkolenie, które wówczas prowadziliśmy odbywało się w Warszawie. Pogoda sprzyjała nam od samego początku. Pozwoliło to na demonstrację niepowtarzalnych wybuchów, które uczestnicy mieli za zadanie ugasić. Zajrzyj do artykułu, aby dowiedzieć się więcej!

 

SZKOLENIE BHP, A ZAJĘCIA PRAKTYCZNIE

Szkolenie BHP może kojarzyć się jako nudny obowiązek. W naszych głowach bowiem często pojawia się właśnie taki obraz. Liczne szkolenia, który każdy z nas przeszedł opierały się w końcu na wiedzy teoretycznej, która szybko umykała z naszych głów. To na szczęście już przeszłość. W naszej firmie oficjalnie żegnamy nudne, teoretyczne szkolenia, zastępując je tym, czego każdy z nas oczekuje od warsztatów BHP – teorią!

Uczestnicy szkoleń prowadzonych przez naszą firmę mają niepowtarzalną okazję do samodzielnego ugaszenia pożaru stworzonego na potrzeby szkolenia. Tym samym uczą się oni, jak prawidłowo obsługiwać różne typy gaśnic, ale także, jak właściwie poradzić sobie w sytuacji zagrożenia.

Wiemy, że wiedza teoretyczna zostaje z nami na krótko. Dlatego dajemy naszym Gościom możliwość poczucia sytuacji potencjalnego zagrożenia na własnej skórze.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważnym aspektem życia każdego z nas jest wiedza z zakresu BHP. Bagatelizujemy te informacje, skupiając się na innych, które, w naszym przekonaniu, zdają się być bardziej przydatne w codziennym życiu. Tymczasem nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co spotka nas na naszej drodze. Wiedza z zakresu BHP może nie tylko uratować nasze życie, ale także życie bliskich nam osób. Stąd też tak ważne jest, żeby wiedzieć, jak zachować się w sytuacji niebezpiecznej dla zdrowia i życia. Takie informacje zapewnia firma BHP Życie. Najlepszym dowodem na to są uczestnicy naszych szkoleń, którzy opuszczają je nie tylko pełni energii do działania, ale także wiedzy do wykorzystania w przyszłości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *