SZKOLENIE BHP Z WYKORZYSTANIEM VR

Szkolenie BHP z wykorzystaniem VR to wciąż nieodkryta strona warsztatów, które chętnie prezentujemy naszym Gościom. W BHP Życie korzystamy z najnowszych technologii. W naszej pracy kierujemy się bowiem przede wszystkim zadowoleniem Klientów. Korzystając z wirtualnej rzeczywistości dostarczamy im zupełnie nowych emocji, uczymy w kreatywny sposób, a także odczarowujemy wizję nudnych szkoleń BHP. Jeden z naszych ostatnich warsztatów odbywał się w firmie ING. To tam zaprezentowaliśmy uczestnikom szkolenia możliwości najnowszych technologii. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co może Ci zaoferować szkolenie BHP z wykorzystaniem Vr.

 

SZKOLENIE BHP Z WYKORZYSTANIEM VR

VR to nic innego jak wirtualna rzeczywistość. Z pomocą specjalistycznego sprzętu oferuje ona uczestnikom naszych szkoleń niecodzienne emocje. W czasie warsztatów korzystamy z dedykowanych gogli, na których naszym Gościom wyświetlają się obrazy aplikacji dostosowanych do szkoleń BHP.

Pracujemy na autorskich materiałach – stworzyliśmy dotąd kilka aplikacji VR dostosowanych do potrzeb szkoleń. We współpracy z kaskaderami, specami od efektów wizualnych, a także kilkoma znanymi twarzami, wyprodukowaliśmy produkt na miarę potrzeb rynku. W naszych aplikacjach oferujemy uczestnikom szkoleń możliwość wcielenia się w rolę gracza, którego zadaniem jest pokonanie gry, w której wykorzystuje nabyte w czasie szkolenia umiejętności. Aplikacje są personalizowane do danych przestrzeni. Korzystając z planów budynku, rozmieszczenia okien i alarmów, tworzymy wirtualną przestrzeń maksymalnie zbliżoną do warunków panujących w danym biurze. Taki zabieg urzeczywistnia maksymalnie doznania uczestników szkolenia.

Wirtualna rzeczywistość uczy, ale także bawi. Z jednej strony nabywamy umiejętności i wiedzę z zakresu BHP, a z drugiej mamy okazję na świetną, niecodzienną zabawę! Najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie uczestników naszych szkoleń, którzy chętnie podkreślają, że udział w tego typu szkoleniu był dla nich nie lada frajdą.

 

Chcesz przekonać się, jakie korzyści mogą przynieść prowadzone przez nas szkolenia dla Twojej firmy? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin spotkania. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych programem naszych szkoleń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *