SZKOLENIA PPOŻ. LUBLIN

Szkolenia ppoż. Lublin to seria warsztatów, które mieliśmy niedawno okazję prowadzić. W Lublinie uczyliśmy o zasadach ppoż. i pierwszej pomocy. Szkolenie było prowadzone dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji oraz udzielania pierwszej pomocy. Warsztaty prowadzili strażacy, ale także ratownicy medyczni. W programie nasi Goście znaleźli 90% zajęć praktycznych oraz 10% teorii. Ale za to jakiej teorii! 😉 Obejmowała ona działania z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, gdzie każdy z uczestników miał okazję udzielić pierwszej pomocy przy wykorzystaniu AED oraz poprowadzić samodzielnie resuscytację. Zajrzyj do artykułu, aby poznać więcej szczegółów!

 

SZKOLENIA PPOŻ. LUBLIN

W Lublinie działo się niemało! Gaszenie pożarów, ćwiczenia z ewakuacji, warsztaty udzielania pierwszej pomocy… To wszystko już za nami! Szkolenie prowadziliśmy przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości, która pomogła nam uprzyjemnić teoretyczną część szkolenia tak, aby uczestnicy nauczyli się z niej możliwie najwięcej, ale także świetnie się bawili. Każdy z nich miał okazję poprowadzić samodzielnie akcję ratunkową i opanować zasady użycia sprzętu AED.

W części praktycznej prezentowaliśmy, jak należy posługiwać się poszczególnymi rodzajami gaśnic – w praktyce! Każdy z naszych Gości mógł bowiem samodzielnie ugasić pożar stworzony na potrzeby szkolenia. Dzięki temu zabiegowi daliśmy uczestnikom szkolenia możliwość odczucia prawdziwego dreszczu niebezpieczeństwa na własnej skórze. Warto jednak podkreślić, że całość szkolenia była prowadzona pod okiem specjalistów. Tym samym nikomu nie mogła stać się krzywda, a każdy uczestnik mógł czuć się w pełni bezpiecznie.

 

PRAKTYCZNA CZĘŚĆ SZKOLEŃ

W naszej pracy przykładamy dużą wagę do praktyki. Dlatego też, niezależnie od tematyki danego szkolenia, zawsze włączamy do niego elementy praktyczne. Uczestnicy warsztatów z zakresu ppoż. gaszą samodzielnie pożary, Ci, którzy chcą dowiedzieć się więcej o pierwszej pomocy przeprowadzają akcje z użyciem sprzętu AED, a kierownicy ewakuacji podejmują próby ewakuowania w specjalnie przygotowanych ku temu warunkach.

 

Zainteresował Cię program naszych szkoleń? A może chcesz dowiedzieć się więcej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Chętnie udzielimy potrzebnych informacji i odpowiemy na Twoje pytania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *