SZKOLENIE BHP W POZNANIU

Po raz kolejny mieliśmy okazję prowadzić szkolenie BHP w Poznaniu! To tam odwiedziliśmy firmę DHL, której pracownikom zaprezentowaliśmy możliwości technologii wirtualnej rzeczywistości. W dziedzinie szkoleń BHP jesteśmy specjalistami. Najlepiej potwierdzają to opinie uczestników naszych warsztatów, którzy nieustannie chwalą sobie możliwości, jakie oferuje technologia VR. Sprawdź w artykule, co wyróżnia szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości na tle innych!

 

SZKOLENIE BHP W POZNANIU

W prowadzeniu naszych szkoleń skupiamy na przede wszystkim na satysfakcji ich uczestników. Stąd też narodził się pomysł wykorzystywania w naszych warsztatach technologii wirtualnej rzeczywistości. Szkolenie BHP w Poznaniu nie różniło się pod tym względem od innych prowadzonych przez nas szkoleń. Jego uczestnicy mieli okazję na własnej skórze przekonać się, jakie możliwości oferuje VR. Ćwicząc na naszych autorskich aplikacjach, kolejno rozwiązywali coraz to nowsze zadania, które przed nimi postawiliśmy.

Na nasze aplikacje składają się programy szkoleniowe, które stworzyliśmy przy współpracy z najlepszymi specjalistami. W czasie produkcji gier służących do nauki mieliśmy okazję pracować z kaskaderami, specami od efektów wizualnych, a nawet aktorami. Ten sztab osób pomógł nam zrealizować program, który pomaga opanować wiedzę z zakresu BHP, stawiając jednocześnie na dobrą zabawę.

Przed każdym z uczestników naszych szkoleń zostaje postawione wyzwanie – wciela się on w rolę gracza, który może przejść grę tylko, jeśli jest w posiadaniu odpowiedniej wiedzy z zakresu BHP. Tę z kolei dostarcza mu właśnie nasza firma!

Badania dowodzą, że osoby szkolone przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości zapamiętują nawet 70% materiału więcej niż te, które uczą się w tradycyjny sposób. Nie od dziś w końcu wiadomo, że kluczem do sukcesu jest właśnie praktyka. To na nią stawiamy w naszej codziennej pracy.

Program szkolenia dostosowujemy bezpośrednio do każdej firmy, z którą mamy okazję współpracować. Oferujemy między innymi możliwość spersonalizowania naszych aplikacji tak, aby maksymalnie urzeczywistnić wrażenia każdego uczestnika naszych szkoleń.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *