SZKOLENIA PRAKTYCZNE Z WYKORZYSTANIEM VR

Szkolenia praktyczne z wykorzystaniem VR? Jesteśmy na tak! Jeden z naszych ostatnich warsztatów tego typu odbył się w Gliwicach. Tam, w firmie Nexteer Automotive, szkoliliśmy pracowników firmy z wiedzy z zakresu ppoż. przy użyciu technologii wirtualnej rzeczywistości. Na miejscu czekały nas pożary, wybuchy, animacje i dużo dobrej zabawy! 😉 Zajrzyj do artykułu i przekonaj się, że szkolenie BHP może być prawdziwą frajdą!

 

SZKOLENIA PRAKTYCZNE Z WYKORZYSTANIEM VR

Szkolenia BHP są okryte niechlubną sławą obowiązkowych warsztatów, które często kojarzą się dodatkowo jako nudne i zbędne. Nic bardziej mylnego! Wiedza z zakresu BHP i ppoż. jest niezwykle ważną częścią życia każdego z nas. Jej znajomość może nam pomóc w uratowaniu nie tylko swojego zdrowia i życia, ale także bliskich nam osób. Nie jesteśmy w końcu w stanie przewidzieć, co spotka nas w przyszłości. A jak niektórzy mówią: lepiej dmuchać niekiedy na zimne!

Czy szkolenia BHP muszą być nudne? Nie! Wystarczy mieć do nich odpowiednie podejście. Nasze szkolenia praktyczne z wykorzystaniem VR są 100% frajdą dla ich uczestników. Zdobywają oni rzecz jasna niezbędną wiedzę, ale przy tym dodatkowo znakomicie się bawią! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą samej technologii wirtualnej rzeczywistości, która ma wiele do zaoferowania.

Uczestnicy naszych szkoleń zdobywają potrzebną wiedzę z zakresu BHP, a potem wykorzystują ją, wcielając się w rolę gracza w jednej z naszych autorskich aplikacji.

W praktycznej części szkoleń ppoż. stawiamy na własnoręczną naukę. Dlatego nasi Goście mogę spróbować samodzielnie ugasić pożar, posługując się wskazaną gaśnicą. Tym sposobem opanowują użycie sprzętu gaśniczego, a jednocześnie dowiadują się, jak prawidłowo gasić pożary. W czasie naszych spotkań pokazujemy także różnego rodzaju wybuchy i wyrzuty. Jednym słowem – uczymy wszystkiego na żywym materiale. Wierzymy, że to praktyka jest kluczem do sukcesu.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia i mamy nadzieję, że… do zobaczenia na szkoleniu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *