SZKOLENIE PPOŻ. DLA PRACOWNIKÓW NAJWIĘKSZEJ FABRYKI SŁODYCZY W POLSCE

Najlepsze szkolenie ppoż. dla pracowników znajdziesz właśnie u nas! To w końcu właśnie BHP Życie wybierają największe firmy szkolące swoich pracowników w Polsce! Dowodem na to jest jedno z ostatnich szkoleń, które mieliśmy okazję prowadzić. Tym razem dzieliliśmy się wiedzą z pracownikami największej fabryki słodyczy w Polsce. Nie da się ukryć – to było prawdziwie słodkie szkolenie 😉

 

SZKOLENIE PPOŻ. DLA PRACOWNIKÓW

Szkolenia ppoż. są ważnym elementem życia każdego z nas. Znajomość wiedzy z tego zakresu może bowiem uchronić zarówno nas, jak i bliskie nam osoby, przez urazem, a nawet śmiercią. Wiedzę z zakresu ppoż. najlepiej zdobywać od profesjonalistów. W tym miejscu z pomocą wychodzi właśnie nasza firma.

Jak szkolimy o ochronie ppoż.? Skupiając się na praktyce! Uczestnikom naszych szkoleń dajemy możliwość samodzielnego ugaszania pożarów. Dzięki temu uczą się oni praktycznej obsługi gaśnic i zdobywają zupełnie nową wiedzę. Są oni także świadkami licznych wybuchów, wyrzutów i podpaleń, które prezentujemy w czasie naszych szkoleń. Pracujemy między innymi z szafami elektrycznymi i olejem. Całość szkolenia jest prowadzona pod okiem specjalistów, dzięki czemu uczestnicy mogą być pewni, że nie grozi im żadne niebezpieczeństwo.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOLENIA FIRMY BHP ŻYCIE?

Zaufało nam dotąd wiele firm z całej Polski. Uczestnicy naszych szkoleń stale chwalą program nauczania, którym się posługujemy. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb Klienta. Chętnie personalizujemy program tak, aby maksymalnie dostosować się do wymagań otoczenia. To, czym kierujemy się w codziennej pracy, to przede wszystkim praktyka. Wierzymy, że tylko zdobywając pewne doświadczenia samodzielnie, wyciągamy z nich to, co najlepsze.

W BHP Życie odczarowujemy wizerunek nużących szkoleń. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, które przykuwają uwagę i zaciekawiają odbiorców naszych warsztatów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i choć wiele szkoleń mamy już za sobą, to wciąż liczymy na więcej!

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych szkoleń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i dostosujemy program do wymagań Twojej firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *