Pierwsze śniadanie BHP VR Warszawa za nami!

Pierwsze śniadanie BHP VR Warszawa za nami!

W dniu dzisiejszym po raz pierwszy odbyła się prezentacja naszej nowej firmy SZKOLENIA BHP VR (wirtualna rzeczywistość).

Prezentacja miała dość nietypową formę- bezpłatnego śniadania, które pozwoliło nam na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Naszymi gośćmi byli przedstawiciele różnych firm, korporacji oraz CIOP-u, którzy wcześniej dokonali rejestracji na naszej stronie internetowej.

Podczas śniadania przedstawiliśmy nasz innowacyjny produkt dotyczący szkolenia w wirtualnej rzeczywistości. Składa się on obecnie z trzech aplikacji VR z zakresu szeroko pojętego BHP.

Wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia mieli niecodzienną okazję przetestowania na „własnej skórze” aplikacji BHP VR z pomocą okularów VR Oculuc Go. Taka forma szkolenia sprawia, że każdy uczestnik nie tylko dobrze się bawi, emocjonuje, ale ma także szanse zobaczenia czegoś, czego nie mógłby w bezpieczny sposób doświadczyć na żywo. Ta innowacyjna metoda szkoleń BHP sprawia, że każdy jest skupiony i zaangażowany na omawianym zagadnieniu.

Szkolenia BHP VR vs BHP tradycyjne

Najważniejszą przewagą innowacyjnych szkoleń BHP VR nad tradycyjnymi metodami szkolenia jest to, że w dużo krótszym czasie można zapamiętać i przyswoić więcej wiedzy. Ośmiokrotnie szybciej uczymy się poprzez doznania zasymulowane w wirtualnej rzeczywistości.

Niezmiernie cieszymy się, że nasze aplikacje do wirtualnej rzeczywistości zostały bardzo pozytywnie oraz entuzjastycznie odebrane i podsumowane przez uczestników śniadania.

W takich szkoleniach rysuje się przyszłość BHP.

Przed naszą firmą dużo pracy oraz wyzwań. Mamy głowy pełne pomysłów. W najbliższym czasie będziemy tworzyć kolejne aplikacje, o których już dziś mogli usłyszeć nasi Goście. Najnowsza aplikacja ukaże się już na przełomie roku.

Wszystkich, którym nie udało się zarejestrować na pierwsze śniadanie BHP VR Warszawa z powodu braku miejsc zapewniamy, że będziemy organizować kolejne, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego kalendarza: http://bhpzycie.com/kalendarz-szkolen/ . Przed nami w najbliższych dniach śniadania BHP VR w różnych częściach Polski- we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz Katowicach. Obiecujemy, że nie będzie nudno!  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Zespół Szkolenia BHP VR

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *