Szkolenie z ewakuacji z budynku w wirtualnej rzeczywistości

Szkolenie z ewakuacji Escape my office -najnowsza aplikacja firmy Szkolenia BHP VR 

Najbliższym wydarzeniem, gdzie będziecie mogli spróbować ewakuacji z płonącego biurowca w wirtualnej rzeczywistości, będzie śniadanie we Wrocławiu. To już niedługo! Pośpieszcie się z rezerwacją miejsca na naszej stronie w zakładce kalendarz szkoleń. Link do wydarzenia: http://bhpzycie.com/pec-events/sniadanie-bhp-wirtualna-rzeczywistosc-wroclaw/1539684000/

Po wrocławskim śniadaniu czeka nas jeszcze Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk i Katowice.

Teraz parę słów o samej aplikacji

W trakcie  szkoleń wielokrotnie przedstawiamy jak się zachować podczas pożaru budynku.

              Dzięki nowej technologii, współpracy specjalistów z dziedziny pożarnictwa i wirtualnej rzeczywistości uzyskaliśmy narzędzie, które zabierze Cię do płonącego budynku.

Aplikacja ESCAP MY OFFICE, – jednym słowem, musisz uciec z płonącego biurowca. Aplikacja została opracowana na podstawie Brytyjskiego Standardu i przedstawia dwa scenariusze. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co zrobić jak zobaczysz pożar? Co zrobić jak usłyszysz alarm pożarowy?

Na te dwa pytania odpowie Ci nasza aplikacja, która zaangażuje Cię w 100%. Spowoduje, że zapamiętasz jak się zachować w czasie pożaru. Podczas ucieczki z płonącego biura będziesz musiał rozwiązać szereg umiejętności z ochrony przeciwpożarowej. Nasza aplikacja nie tylko efektywnie uczy, ale też bawi. Wszystkie zadania są punktowane, masz określoną ilość żyć, więc skutecznie można sprawdzić czy oby na pewno zapoznałeś się z wymaganiami instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla Twojego miejsca pracy. Pewnie teraz zastanawiasz się jak to możliwe?

Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie spersonalizować sześć elementów naszej aplikacji, tak żeby bardziej identyfikowała się z miejscem Twojej firmy. Jesteś ciekawy jakich? Skontaktuj się z nami!

Idź z duchem czasu i wprowadź w swojej firmie trochę innowacji. Spraw, że szkolenie z ewakuacji promujące bezpieczeństwo w Twojej firmie będzie inne niż dotychczas.

Wirtualna rzeczywistość

VR, inaczej wirtualna rzeczywistość, pozwala na całkowite zanurzenie w pokazywanym świecie.

Użytkownik zakłada na głowę specjalne gogle i uczestniczy bezpośrednio w rozgrywającej się akcji.

To z jednej strony wzmaga zaangażowanie, podkręca emocje, a z drugiej – pomaga znacznie więcej zapamiętać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *