POZNAJ NASZE 4-CZĘŚCIOWE SZKOLENIA BHP!

Szkolenia BHP to coś, co lubimy najbardziej! Dlatego też nieustannie odwiedzamy różne miasta Polski, edukując w zakresie BHP coraz więcej osób. Ostatnio mieliśmy okazję pojawić się w Poznaniu, gdzie przeprowadziliśmy warsztat składający się z aż 4 części! W ich skład weszły: pierwsza pomoc, BHP, ochrona PPOŻ. oraz zadania z wykorzystaniem aplikacji wirtualnej rzeczywistości.

 

SZKOLENIA BHP: W JAKI SPOSÓB UCZYMY?

Naszym sposobem na naukę jest sprytne połączenie teorii z praktyką, które owocuje nie tylko sprawnym zdobyciem nowej wiedzy, ale także świetną zabawą. Ostatnio przekonali się o tym uczestnicy naszego szkolenia w Poznaniu, które przeprowadzaliśmy 21.08.2019 roku. Najpierw przybliżyliśmy im wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, skupiając się na jej najważniejszych aspektach. Podkreślaliśmy także jak ważna jest znajomość zasad pierwszej pomocy, która w przyszłości może nam pozwolić nie tylko na uratowanie swojego życia, ale także życia bliskim nam osób.

Następnie przeszliśmy płynnie do kolejnej części szkolenia BHP, w której nasi Goście zapoznali się z fundamentalnymi zagadnieniami z zakresu BHP. Po niej zajęliśmy się pojęciami z działu ochrony PPOŻ., aby finalnie przejść do ostatniej części szkolenia, którą stanowiły zadania z wykorzystaniem VR.

Nasze szkolenia z użyciem technologii wirtualnej rzeczywistości opieramy na autorskich aplikacjach, które stworzyliśmy we współpracy z zespołem profesjonalistów, w tym między innymi kaskaderów. Za pomocą zastosowanych efektów specjalnych pozwalają one uczestnikom naszych warsztatów poczuć sytuację realnego zagrożenia na własnej skórze. Tym samym uczą się oni, jak poprawnie zachować się w niebezpiecznej sytuacji, mając jednocześnie wrażenie, że już w niej uczestniczą. Ten sposób pozwala na opanowanie zasad BHP w szybki i przyjemny sposób.

Odczarowujemy wizerunek nudnych szkoleń BHP i PPOŻ. stale wprowadzając do naszej pracy kolejne innowacje. Chętnie tworzymy kolejne pakiety szkoleń i dostosowujemy nasz program do warunków panujących w danych biurze i potrzeb Klienta. Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin szkolenia.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *