PAKIET SZKOLEŃ BHP I PPOŻ.

W naszej ofercie znajdziesz cały pakiet szkoleń BHP i ppoż.! Wśród nich między innymi ćwiczenia teoretyczne, praktyczne, ale także kursy z zakresu pierwszej pomocy. Taki zestaw szkoleniowy mieliśmy okazję zaprezentować ostatnio w PGNiG, gdzie pojawiliśmy się wraz z naszym programem. Zajrzyj do artykułu i przekonaj się, co czekało nas i uczestników naszego szkolenia w czasie warsztatów!

 

SZKOLENIE PPOŻ. NASZEJ FIRMY

Prowadzone przez nas szkolenia ppoż. są połączeniem praktyki z teorią. Ich uczestników uczymy między innymi tego, w jaki sposób powstają dane pożary, jak należy radzić sobie w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych, ale także jak zapobiegać pożarom. Przekazujemy także wiedzę z zakresu: wyrzutów oleju, obsługi sprzętu gaśniczego, wybuchów czy gaszenia płonącego człowieka. Uczestnicy naszych szkoleń mają także niepowtarzalną okazję, aby samodzielnie ugasić stworzony na potrzeby warsztatu pożar. Dzięki temu uczą się oni w kreatywny sposób profesjonalnej obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego.

 

SZKOLENIE Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY

Warsztaty z zakresu pierwszej pomocy, które oferujemy w naszej firmie BHP Życie to niezwykle interesujący i wartościowy  program szkoleniowy. Łączymy w nim praktykę z teorią, przekazując wiedzę niezbędną w sytuacjach potencjalnego zagrożenia w przystępny sposób. Wierzymy, że bezpieczeństwo każdego z nas zależy od wiedzy, w posiadaniu której jesteśmy. Zadaniem naszej firmy jest edukacja, która może zapewnić bezpieczeństwo każdemu z nas.

 

Pakiet szkoleń BHP i ppoż. to zestaw warsztatów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze warsztaty charakteryzują się dużym naciskiem na budowanie właściwego zachowania podczas sytuacji potencjalnego zagrożenia. Stale zaznaczamy, że znajomość zasad BHP jest  obowiązkiem  każdego pracownika, tak samo jak wiedzy z zakresu ppoż. i oraz posiadania wiedzy w zakresie między innymi konieczności zaalarmowania o pożarze i powiadomieniu o zagrożeniu innych osób znajdujących się w pobliżu.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do ustalenia terminu szkolenia dogodnego dla Twojej firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *