SZKOLENIA BHP VR, WARSZAWA, 21.11.18

Szkolenia BHP VR na stałe zagościły w naszym śniadaniowym cyklu! Ostatnie z nich odbyło się w samej stolicy, gdzie przy wspólnym stole poznawaliśmy zagadnienia z zakresu BHP przy wykorzystaniu technologii VR. Zaangażowanie uczestników szkolenia pozwoliło na sprawną pracę, połączoną z innowacyjną zabawą. Zobacz, co czekało nas na miejscu!

 

Prowadząc szkolenia BHP VR korzystamy z innowacyjnych aplikacji, pozwalających w przyjemny sposób przyswoić niezbędną wiedzę. Produkt, z którego korzystamy składa się obecnie z trzech aplikacji VR z zakresu szeroko pojętego BHP. Uczestnicy naszych szkoleń mają okazję poczuć na własne skórze zagrożenie potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, dzięki udogodnieniom, jakie oferuje użytkownikom wirtualna rzeczywistość. Ten aspekt wspólnej pracy cieszy się dużym uznaniem uczestników naszych szkoleń.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOLENIA BHP VR?

Szkolenia BHP VR pozwalają w szybki i przyjemny sposób zdobyć wiedzę z zakresu szeroko pojętego BHP. Ośmiokrotnie szybciej bowiem uczymy się poprzez doznania zasymulowane w wirtualnej rzeczywistości. Wcielając się w rolę gracza, nie tylko słuchamy o zagrożeniu, ale sami mamy okazję z nim walczyć. Właśnie taki sposób nauki jest najbardziej efektywny.

 

PRZYSZŁOŚĆ SZKOLEŃ BHP

Jaka przyszłość nas czeka? Szkolenia BHP VR udowadniają, że przyszłość szkoleń BHP leży w wykorzystaniu niekonwencjonalnych, jak i innowacyjnych rozwiązań. Zaangażowanie uczestników wzrasta, kiedy mogą oni w praktyce uczestniczyć w omawianych przypadkach zagrożeń.

Nasz cykl śniadaniowy obejmuje innowacyjne metody szkoleń w akompaniamencie rodzinnej, kameralnej atmosfery przy wspólnym stole. Razem uczymy się i przekazujemy sobie zgromadzoną wiedzę.

 

KOLEJNE SZKOLENIA

Przed nami kolejne szkolenia BHP VR! Zachęcamy do obserwowania naszego kalendarza, gdzie znajdą Państwo dogodne terminy, ale także miejsca kolejnych śniadań szkoleniowych. Więcej informacji tutaj: http://bhpzycie.com/kalendarz-szkolen/ .

 

Szkolenia BHP VR są niezwykle ważną częścią pracy, ale i życia każdego z nas. To właśnie od naszej wiedzy zależy, jak poradzimy sobie w sytuacji potencjalnego zagrożenia. Nasza firma wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując nowoczesne szkolenia.

 

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w naszych innowacyjnych śniadaniach szkoleniowych. Do zobaczenia na miejscu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *