SZKOLENIA PPOŻ., WARSZAWA, 20.11.18

Pierwsze szkolenia z wykorzystaniem technologii VR

Szkolenia ppoż. z wykorzystaniem technologii VR zastępują tradycyjne metody szkoleniowe, dzięki innowacyjnemu podejściu. Pozwala ono na przeniesienie uczestnika do prawdziwego pożaru, gdzie może on zdobyć praktyczną wiedzę, dotyczącą tego, jak należy zachować się w takiej sytuacji. Nasze ostatnie szkolenie w Warszawie pozwoliło na zaznajomienie jego uczestników z korzyściami, płynącymi z wykorzystania tego typu technologii. Przez 8 godzin łączyliśmy intensywną naukę z interaktywną zabawą.

Więcej o naszych szkoleniach z wykorzystaniem technologii VR: https://szkoleniabhpvr.pl/.

Szkolenia ppoż. dzielimy na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Podczas szkolenia teoretycznego, osobom wyznaczonym do przeprowadzania ewakuacji i zwalczania pożarów przedstawiono następujące zagadnienia:

 

ROP (RĘCZNY OSTRZEGACZ POŻAROWY) – ODBEZPIECZ, URUCHOM ALARM II STOPNIA.

Nasze szkolenia ppoż. charakteryzują się dużym naciskiem na budowanie właściwego zachowania w czasie pożaru. Zaznaczamy, że ewakuacja jest  obowiązkiem  każdego pracownika, tak samo jak konieczność zaalarmowania o pożarze i powiadomienie o zagrożeniu innych osób znajdujących się w pobliżu.  Wyznaczeni uczestnicy szkolenia mieli za zadanie  osobiście uruchomić  alarm II stopnia przez użycie przycisku ROP na specjalnie przygotowanym do tego rodzaju ćwiczeń stanowisku w praktycznej części szkolenia.

POŻAR SZAFY ELEKTRYCZNEJ

Zwalczanie pożarów w praktyce cieszy się dużym uznaniem uczestników. Szkolenia ppoż. z naszą firmą to nie tylko teoria, ale również działanie w praktyce! W Warszawie uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w procesie gaszenia szafy elektrycznej, a tym samym sprawdzić swoje umiejętności przy realnych pożarze.

 

POŻAR MONITORA

Jak się okazało, szafa elektryczna była jedynie początkiem! Chwilę później uczestniczyliśmy w procesie gaszenia monitora.

 

GAŚNICA DLA KAŻDEGO

Edukacja, dotycząca prawidłowego użytkowania gaśnic często niesłusznie schodzi na dalszy plan. Nasze szkolenia ppoż. pełnią jednak funkcję pełnego pakietu wiedzy z zakresu ochrony ppoż. Udowadniają to rozbudowane programy prowadzonych przez nas szkoleń.

 

W Warszawie pokazaliśmy, że niezwykle ważną umiejętnością kierowników ewakuacji jest „współpraca” ludzi z systemami ppoż. Zabezpieczenie przed potencjalnie niebezpieczną sytuacją, to przede wszystkim wiedza z zakresu ochrony ppoż., w posiadaniu której jesteśmy. I Państwo również mogą być.

Kolejne szkolenia ppoż. chętnie poprowadzimy z Państwa firmą!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *