SZKOLENIA BHP VR, APLIKACJE BHP, ŚNIADANIE, KATOWICE 15.11.18

Kolejne wyjątkowe śniadanie za nami! W Katowicach pojawiliśmy się z cyklem śniadań z Wirtualną Rzeczywistością w BHP. Spotkanie odbyło się z autorami, którzy stworzyli Aplikacje BHP i ppoż. Mieliśmy okazję przedstawić wizję innowacyjnych szkoleń w niezwykle sprzyjających, smakowitych warunkach! Zaangażowanie naszych gości pozwoliło nam przedstawić Aplikacje BHP, uwzględniając drobiazgowo korzyści płynące z tego typu rozwiązania. Zobacz, co czekało nas na miejscu!

 

Co działo się na śniadaniu w Katowicach?

 

Aplikacje BHP, które omawialiśmy to „ESCAPE MY OFFICE”, „WYPADEK DROGOWY” oraz  „PIERWSZA POMOC PRZY POPARZENIACH” . Zaprezentowaliśmy gościom działanie innowacyjnych szkoleń przy użyciu aplikacji, uzasadniając stosowanie tego typu praktyk. Nic w końcu nie wspomaga przyswajania wiedzy tak, jak teoria połączona z praktyką! Najlepszym dowodem na to są właśnie prowadzone przez nas szkolenia, w trakcie trwania których, nasi goście poznają Aplikacje BHP oraz ogólne zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy. Wierzymy, że szkolenia przyszłości wykorzystują Aplikacje BHP, niezwykle pomocne przy tematach z zakresu BHP i ppoż. Dowodem na to są sami uczestnicy prowadzonych przez nas spotkań, którzy zaczynają postrzegać szkolenia BHP jako niezbędnik pracy i życia codziennego.

 

O czym rozmawialiśmy?

 

Poruszanych tematów było wiele. Ścisły harmonogram przedstawiał się jednak następująco:

  1. Podstawowe informacje na temat  wirtualnej rzeczywistości.
  2. Innowacyjne, interesujące i skuteczne  szkolenia BHP.
  3. Przedstawienie najnowszej Aplikacji „ESCAPE MY OFFICE”.
  4. Personalizacja aplikacji pod wymagania.
  5. Zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości – spróbuj uciec z płonącego budynku.
  6. Przedstawienie najnowszej Aplikacji „WYPADEK DROGOWY”.
  7. Zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości – spróbuj uratować człowieka.
  8. Przedstawienie najnowszej Aplikacji „PIERWSZA POMOC PRZY POPARZENIACH”.
  9. Zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości – spróbuj zgasić człowieka .
  10. Pytania uczestników.

 

Było to kolejne z cyklu naszych szkoleń, na pewno jednak nie ostatnie! Na chętnych czekają kolejne spotkania, podczas których omówimy aplikacje BHP. Zachęcamy do obserwowania naszego kalendarza, gdzie znajdą Państwo dogodne terminy i miejsca kolejnych śniadań szkoleniowych. Więcej informacji tutaj: http://bhpzycie.com/kalendarz-szkolen/ .

 

Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w organizowanych przez nas śniadaniach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *