SZKOLENIA BHP VR, ŚNIADANIE, GDAŃSK 09.11.18

Tym razem pojawiliśmy się jako prowadzący szkolenie BHP VR w Gdańsku! Łącząc przyjemne z pożytecznym, postawiliśmy na bezpłatne śniadanie, ze szkoleniem BHP VR. Mieliśmy tam okazję przedstawić nasz innowacyjny produkt, dotyczący szkolenia w wirtualnej rzeczywistości. Zaangażowanie uczestników szkolenia BHP VR w Gdańsku, pozwoliło na sprawne przyswojenie wiedzy przy akompaniamencie smacznych przekąsek!

 

Produkt, z którego korzystamy składa się obecnie z trzech aplikacji VR z zakresu szeroko pojętego BHP. Uczestnicy naszego szkolenia BHP VR w Gdańsku mieli możliwość przetestowania na „własnej skórze” aplikacji BHP VR. Wykorzystali do tego okulary VR Oculuc Go. Taki sposób nauki angażuje i pozwala zdobywać wiedzę za pomocą zabawy. Podczas szkolenia BHP VR w Gdańsku każdy z uczestników przeniósł się na moment do wirtualnego świata gry, w której stawał się bohaterem akcji. Każdy miał również okazję nauczyć się zupełnie nowych zagadnień z zakresu BHP przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości.

 

Dlaczego warto wybrać szkolenia BHP VR?

 

Najważniejszą przewagą innowacyjnych szkoleń BHP VR w Gdańsku i na terenie całej Polski, nad tradycyjnymi metodami szkolenia jest to, że w dużo krótszym czasie można zapamiętać i przyswoić więcej wiedzy. Ośmiokrotnie szybciej bowiem uczymy się poprzez doznania zasymulowane w wirtualnej rzeczywistości.

Prowadzone przez nas szkolenia BHP VR w Gdańsku i innych miastach pokazały, że przyszłość szkoleń BHP leży w wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Kiedy natomiast łączymy je z aromatycznymi śniadaniami – zdaje się, że mamy do czynienia ze szkoleniem idealnym!

 

Przed nami wiele wyzwań, dotyczących nowatorskich pomysłów wprowadzanych w szkolenia BHP VR  Gdańsku i na terenie całej Polski. Całe szczęście, nasze głowy są pełne pomysłów, a my nie zwalniamy tempa, działając dalej!

 

Na chętnych czekają kolejne szkolenia BHP VR w Gdańsku i innych miastach na terenie całego kraju. Zachęcamy do obserwowania naszego kalendarza, gdzie znajdą Państwo dogodne terminy i miejsca kolejnych śniadań szkoleniowych. Więcej informacji tutaj: http://bhpzycie.com/kalendarz-szkolen/ .

 

Zapraszamy serdecznie do zapisów! Do zobaczenia na miejscu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *