Szkolenia PPOŻ VR

Szkolenia PPOŻ VR podczas konferencji

Szkolenia PPOŻ VR – w dniach 25-26 października 2018 firma BHP VR miała przyjemność wziąć udział w VII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy. Wydarzenie to odbyło się w Hotelu Windsor w Jachrance. W konferencji uczestniczyło ponad 580 osób, co nas niezmiernie cieszy. Dlatego też mogliśmy zapoznać się z licznym gronem specjalistów, ekspertów z wielu bliskich nam dziedzin oraz przedstawicieli instytucji i uczelni technicznych.

Podczas dwu dniowej konferencji nasze stoisko VR cieszyło się dużym zainteresowaniem, więc zaprezentowaliśmy nasze szkolenia PPOŻ VR . Niewątpliwie wykorzystanie technologii wirtualnej rzeczywistości jest nowością w dziedzinie BHP i PPOŻ. Odwiedziło nas wielu specjalistów i ekspertów, którzy chętnie przetestowali na własnej skórze nasze najnowsze aplikacje m.in. Escape my office czy udzielania pierwszej pomocy przy poparzeniach. Wszyscy uczestnicy mieli także szansę, poznać naszych specjalistów, którzy z wielkim zaangażowaniem starali się odpowiedzieć na liczne pytania. Ponadto mieliśmy również okazję przedstawić nasze kolejne 3 aplikacje, które już niedługo będą realizowane. Najnowsza aplikacja BHP VR będzie nagrywana już na początku grudnia tego roku., więc czekamy z niecierpliwością na efekt końcowy. Cały scenariusz już gotowy, prawie wszystko dopięte na ostatni guzik!

Wszystkim naszym gościom składamy serdeczne podziękowania, że pomimo bardzo napiętej agendy konferencji zdołali nas odwiedzić.

Schrack Seconet Polska, ogromnie dziękujemy za zaproszenie. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez tak renomowaną firmę w Europie. Systemy bezpieczeństwa pożarowego na najwyższym poziomie.

BHP VR na Targach

Wszystkich, którzy nie mieli okazji jeszcze poznać aplikacji BHP , szkolenia PPOŻ VR, zapraszamy na 19. edycję Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP, które odbędą się  2-4 KWIETNIA 2019.

Do zobaczenia !

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *