Szkolenie BHP w Poznaniu

Szkolenie BHP w Poznaniu za nami! W jego czasie dopisała nam nie tylko pogoda, ale także humory naszych Gości! Tym samym przeprowadziliśmy kolejne innowacyjne warsztaty, które z pewnością zapadną na długo w pamięć ich uczestników. Chcesz przekonać się, co czekało nas na miejscu? Nie zwlekaj i czym prędzej zajrzyj do artykułu!

 

Szkolenie BHP w Poznaniu

W Poznaniu pojawiliśmy się w pierwszej połowie lutego. To tam przedstawiliśmy naszym Gościom podstawowe zagadnienia z zakresu BHP. W tym między innymi te, dotyczące prawidłowej obsługi gaśnic, ale także postępowania w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach i sposobów na uniknięcie ich.

Pierwsza część warsztatów odbywała się na świeżym powietrzu. W jej trakcie prezentowaliśmy uczestnikom szkolenia poszczególne rodzaje gaśnic i sposoby ich użycia. Co ciekawe, w czasie prowadzonych przez naszą firmę szkoleń, nasi Goście mogą podjąć się samodzielnego ugaszenia pożaru! Tym sposobem opanowują oni niezbędną wiedzę nie tylko w teorii, ale także w praktyce. A to właśnie na nią stawiamy w naszej codziennej pracy.

W drugiej części szkolenia włączyliśmy do warsztatów wirtualną rzeczywistość. Z jej pomocą uczestnicy szkolenia mogli poczuć sytuację zagrożenia na własnej skórze, z łatwością opanowując zasady bezpieczeństwa, które pozwalają na jej zwalczenie. Przy użyciu naszych autorskich aplikacji zdobyli oni umiejętności niezbędne do poradzenia sobie w momencie zagrożenia życia swojego i innych osób.

 

Co wyróżnia nasze szkolenia?

To, co wyróżnia nasze warsztaty, to przede wszystkim praktyczne podejście do tematu BHP. Udowodniło to między innymi ostatnie prowadzone przez nas szkolenie BHP w Poznaniu, którego uczestnicy mieli okazję opanować wiedzę z zakresu BHP na różnych płaszczyznach w wielorakie sposoby.

W codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem i precyzją. Dlatego też, wybierając nasze szkolenia, możesz być pewien, że trafiasz w ręce profesjonalistów. Zainteresował Cię temat praktycznych warsztatów BHP? Napisz do nas, aby ustalić dogodny dla Ciebie i Twojej firmy termin szkolenia. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Do usłyszenia i… do zobaczenia niebawem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *