BOJÓWKA 2019: ZNAMY WYNIKI

To dopiero wyjątkowa wiadomość dla wszystkich uczestników naszych szkoleń! Znamy już najnowsze wyniki Bojówki 2019! Chcesz przekonać się, jak przedstawia się tabela świeżych wyników? Zajrzyj niżej!

 

BOJÓWKA 2019

Bojówka jest jednym z podstawowych elementów naszych szkoleń. Ćwiczenie to polega na sprawieniu hydrantu 52 z dwóch węży hydrantowych i prądownicy oraz połączenia ze sobą wszystkich elementów. Zadanie jest wykonywane z użyciem wody. Liczy się w nim przede wszystkim czas!

Co ciekawe, przy okazji realizowanych szkoleń prowadziliśmy całoroczny konkurs Bojówka 2019, w którym drużyny z najlepszymi czasami w opisanej powyżej konkurencji, mogą wygrać wyjątkowe nagrody od firmy BHP Życie! Sprawdź, komu udało się znaleźć na podium!

 

Zaszczytne pierwsze miejsce przypada faworytom ostatnich miesięcy. Na nim znalazło się Krio Odolanów z czasem 16,34. Tuż za nimi, na drugim miejscu, uplasowali się Pitbule z EKO Racibórz z czasem 17,42. Swoje miejsce na podium znaleźli także Red Arrow z PAŻP z czasem 18,73.

 

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy! Już niebawem skontaktujemy się z Wami, aby przekazać informacje dotyczące zdobytych nagród! Wszystkim uczestnikom Bojówki dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy – bądźcie czujni, to na pewno nie koniec konkursowych zmagań z udziałem BHP Życie 😉

 

Do siego roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *