GRUDNIOWE SZKOLENIE BHP

Kolejne grudniowe szkolenie BHP za nami! Tym razem odwiedziliśmy Rybienko Leśne, gdzie zadział się najprawdziwszy… OGIEŃ! I mowa tutaj nie tylko o gorącej atmosferze towarzyszącej warsztatom, ale także wybuchom i podpaleniom stworzonym na potrzeby szkolenia. Zadaniem naszych Gości było ich własnoręcznie ugaszenie z użyciem wskazanych gaśnic. Ćwiczenie odbywało się pod czujnym okiem profesjonalistów. Chcesz wiedzieć, co jeszcze czekało nas w Rybienku Leśnym? Szczegóły poniżej!

 

SZKOLENIE BHP W RYBIENKU LEŚNYM

Do Rybienka Leśnego trafiliśmy już nie pierwszy raz. Tym razem mieliśmy okazję zaprezentować tam warsztat umiejętności z zakresu BHP, którymi załoga naszej firmy chętnie podzieliła się z Gośćmi wydarzenia. Mieli oni okazję opanować niezbędną wiedzę z zakresu BHP. W tym między innymi: jak zapobiegać potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom, ale także, jak sobie z nimi radzić. Nasi Goście opanowali także użycie różnego rodzaju gaśnic, a nawet mieli możliwość samodzielnego ugaszenia stworzonego na potrzeby szkolenia pożaru!

W naszej codziennej pracy uczymy, bawiąc. Tym samym dopracowujemy nasze szkolenia, korzystając z nowatorskich rozwiązań, które przykują uwagę odbiorców. Sięgając po najnowsze technologie i rozwiązania, skupiamy uwagę naszych Gości, ucząc ich najważniejszych zagadnień z zakresu BHP.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak przekazywać wiedzę w sposób, który zainteresuje słuchaczy. W czasie naszych szkoleń skupiamy uwagę na każdym z naszych Gości tak, aby żaden z nich nie poczuł się pominięty. Dzięki takiej praktyce często wracamy w miejsca naszych szkoleń tak, jak w przypadku Rybienka Leśnego.

 

Od lat zdobywamy zaufanie Klientów w całej Polsce. Z czasem udoskonalamy swoje umiejętności i douczamy się tak, aby przekazywać naszym Gościom jeszcze lepiej rzetelną wiedzę z zakresu BHP. Chcesz przekonać się jak uczymy? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać odpowiedzi na Twoje wszystkie pytania. Chętnie zaprezentujemy nasz program szkoleń BHP Życie w Twojej firmie, a także ustalimy dogodny dla Ciebie i Twoich pracowników termin szkolenia. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu. Do usłyszenia już niebawem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *