SZKOLENIE PPOŻ. Z WYKORZYSTANIEM VR

Święta, Święta i… kolejne szkolenie ppoż. z wykorzystaniem VR za nami! W grudniu zagościliśmy w Częstochowie, gdzie pomimo chłodnej aury, podgrzaliśmy temperaturę szkolenia z wykorzystaniem umiejętności naszej załogi! Chcesz przekonać się, jak przebiegło prowadzone przez nas szkolenie ppoż. z wykorzystaniem VR? Zajrzyj do artykułu, aby poznać szczegóły!

 

SZKOLENIE PPOŻ. Z WYKORZYSTANIEM VR

Ci, którzy śledzą nasze poczynania od jakiegoś czasu, wiedzą, że to, co cechuje załogę firmy BHP Życie to lata praktyki, które łączymy z niezbędną teorią w czasie każdego z prowadzonych przez nas szkoleń. Tak było i tym razem. Gościom szkolenia w Częstochowie zaprezentowaliśmy także możliwości technologii VR, która pozwala wprowadzić szkolenia BHP na zupełnie inny poziom nauczania.

Każdy, kto przebył z nami ostatnie szkolenie ppoż. z wykorzystaniem VR w Częstochowie miał także możliwość wypróbowania swoich sił w gaszeniu stworzonego na potrzeby szkolenia pożaru oraz opanowania umiejętności użycia różnego rodzaju gaśnic. Nasi Goście, pod okiem profesjonalistów, uczyli się sposobów na opanowanie potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Takich, które mogłyby zaszkodzić życiu i zdrowiu ich, a także bliskich im osób.

 

NAUCZANIE Z WYKORZYSTANIEM VR

Ucząc, skupiamy się przede wszystkim na praktyce. Dlatego też, pomocnym w naszej codziennej pracy narzędziem jest technologia VR, która ułatwia praktyczne nauczanie w niecodzienny sposób. Za jej pomocą dajemy uczestnikom naszych szkoleń możliwość wcielenia się w bohatera gry, którego zadaniem jest rozwiązanie postawionych przed nim zagadek. To natomiast jest możliwe jedynie przy wykorzystaniu wiedzy z zakresu BHP i ppoż., opanowanej w czasie szkoleń BHP Życie.

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

Każde szkolenie ppoż. z wykorzystaniem VR, prowadzone przez naszą firmę, jest okazją do nabycia nowych umiejętności. Dzięki praktycznej wiedzy i ekipie świadomych specjalistów z branży BHP i ppoż. uczymy o tym, co ważne, w nowatorski, interesujący sposób. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Twojej firmy termin szkolenia. Do zobaczenia już niebawem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *