BOJÓWKA 2019: WYNIKI LISTOPAD

Bojówka jest jednym z podstawowych elementów naszych szkoleń ppoż. Ćwiczenie to polega na sprawieniu hydrantu 52 z dwóch węży hydrantowych i prądownicy oraz połączenia ze sobą wszystkich elementów. Zadanie jest wykonywane z użyciem wody. Liczy się w nim przede wszystkim czas! Przed przystąpieniem do zadania każdy z uczestników uczy się łączyć węże hydrantowe, otwierać zawór grzybkowy oraz operować prądownicą.

Przy okazji realizowanych szkoleń prowadzimy całoroczny konkurs Bojówka 2019, w którym drużyny z najlepszymi czasami w opisanej powyżej konkurencji, mogą wygrać wyjątkowe nagrody od firmy BHP Życie!

Jak wygrać?

  1. Wypełnij oświadczenie, które otrzymasz w czasie szkolenia. Upewnij się, że zawarłeś w nim wszystkie niezbędne informacje!
  2. Weź udział w konkursowej konkurencji wraz ze swoją drużyną i razem ustanówcie najlepszy czas!
  3. Znajdź naszą firmę na Facebooku i wypatruj zdjęcia swojej drużyny tutaj: https://www.facebook.com/bhp.zycie/
  4. Polub fanpage firmy BHP Życie i skomentuj lub udostępnij zdjęcie swojej drużyny. Każdy komentarz i udostępnienie odejmują 1 sekundę od finalnego czasu drużyny w Bojówce, a tym samym zwiększają jej szansę na wygraną!
  5. Ustanówcie wraz z drużyną najlepszy czas w Bojówce 2019 i odbierzcie wyjątkowe upominki! Podsumowanie Bojówki 2019 nastąpi 30 grudnia 2019.

 

BOJÓWKA 2019: JAK WYGLĄDAJĄ NAJNOWSZE WYNIKI?

Pierwsze miejsce niezmiennie zajmuje słynne Krio Odolanów z PGNiG, którzy uzyskali czas 16,34. Tuż za nimi, na drugim miejscu, uplasowali się Pitbule z EKO Racibórz, z czasem 17,42. Na podium znajdziemy także Red Arrow z PAŻP z czasem 18,37.

 

W Bojówce wszystko się może zdarzyć, dlatego bądźcie czujni i obserwujcie bacznie pojawiające się informacje! Rozstrzygnięcie konkursu już niebawem.

 

Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *