SZKOLENIE PPOŻ. Z WYKORZYSTANIEM VR

Każde prowadzone przez nas szkolenie ppoż. to szansa na zdobycie zupełnie nowej wiedzy i umiejętności. Tak było i tym razem. W Niedzicy prowadziliśmy szkolenie ppoż. z wykorzystaniem VR. Skupiając się zarówno na aspektach teoretycznych, jak i praktycznych, dostarczyliśmy naszym Gościom wyjątkowych doświadczeń. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIE PPOŻ. Z WYKORZYSTANIEM VR

Prowadzone przez nas szkolenia ppoż. są połączeniem dwóch aspektów: wiedzy teoretycznej i praktycznej. W pierwszym z nich prezentujemy uczestnikom warsztatów najważniejsze zagadnienia z zakresu ppoż. W tym: uczymy, jak należy postępować w sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu, ale także jak jej zapobiegać. Wykorzystujemy do tego technologię wirtualnej rzeczywistości. Dzięki niej uczestnicy naszych szkoleń mają okazję na własnej skórze poczuć sytuację potencjalnego zagrożenia, a również poznać sposoby na poradzenie sobie z nią.

W czasie zajęć korzystamy ze stworzonych przez nas autorskich aplikacji, w których użytkownicy wcielają się w rolę graczy. Mają oni za zadanie przejście dedykowanych gier, wykorzystując do tego nabyte w czasie szkolenia umiejętności.

W praktycznej części szkoleń nasi Goście mają okazję wcielić się w rolę strażaków, których zadaniem jest ugaszenie stworzonego na potrzeby szkolenia pożaru. Pod okiem specjalistów poznają oni szczegóły budowy poszczególnych gaśnic i uczą się ich użytkowania w praktyce. Tym sposobem szybciej zapamiętują oni nabyte w czasie szkolenia umiejętności, których wykorzystanie w przyszłości może być prostsze, dzięki wcześniejszemu treningowi w czasie naszych warsztatów.

 

DLACZEGO WARTO PRZEJŚĆ SZKOLENIE PPOŻ. Z WYKORZYSTANIEM VR?

Szkolenie ppoż. z wykorzystaniem VR to doskonała opcja do wykorzystania dla każdego z nas. Uczestnictwo w tego typu programach szkoleniowych pozwala opanować niezbędną wiedzę z zakresu ppoż. potrzebną w życiu każdego z nas. Nigdy nie jesteśmy bowiem w stanie przewidzieć, kiedy zaskoczy nas niespodziewana niebezpieczna sytuacja.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas szkoleniach? Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać zestaw informacji, a także umówić dogodny dla Ciebie i Twojej firmy termin szkolenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *