PRAKTYCZNE SZKOLENIE PPOŻ. W KRAKOWIE

Nasze ostatnie praktyczne szkolenie ppoż. odbywało się w samym Krakowie. To tam zagościliśmy z pokładami nowej, gorącej energii, która pozwoliła nam na przeprowadzenie prawdziwie energetyzujących warsztatów. Na praktyczne szkolenie ppoż. składały się między innymi: ćwiczenia z użyciem gaśnic, ale także praktyczna nauka gaszenia pożarów oraz poznanie sposobów na zapobieganie im.

 

PRAKTYCZNE SZKOLENIE PPOŻ.

Kraków przywitał nas naprawdę gorąco! Dzięki energii i zaangażowaniu naszych Gości, prowadzone przez nas praktyczne szkolenie ppoż. zaprocentowało wyjątkową energią i zupełnie nowymi doświadczeniami. Nasi Goście mieli okazję sprawdzić, jak prawidłowo użytkować gaśnice oraz nauczyć się ich budowy, a co więcej… mogli oni samodzielnie ugasić przygotowane na potrzeby szkolenia pożary! Każdy z nich mógł podjąć strażacką próbę i sprawdzić swoje umiejętności pod okiem ekipy profesjonalistów.

 

DLACZEGO KAŻDE PRAKTYCZNE SZKOLENIE PPOŻ. JEST TAK WAŻNE?

Dlaczego warto szkolić się z zakresu wiedzy BHP i ppoż.? W sytuacji zagrożenia nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak nasz organizm zareaguje na otaczające nas warunki. Wiedza z zakresu ppoż. może nie tylko uratować nasze zdrowie i życie, ale także bliskich nam osób. Dzięki opanowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa jesteśmy w stanie zachować odpowiednią trzeźwość umysłu i wiedzieć, jak w danej sytuacji należy postąpić.

W trakcie naszych szkoleń uczestnicy opanowują wiedzę z zakresu teorii, ale także uczą się ppoż. w praktyce. W BHP Życie wierzymy bowiem, że to właśnie wiedza praktyczna ma największy wpływ na nasze zachowania, szczególnie w sytuacji zagrożenia, i zostaje z nami na dłużej. Z tego też względu oferujemy naszym Gościom szkolenie z praktycznego użycia gaśnic oraz możliwość samodzielnej próby ugaszenia pożaru.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o BHP Życie? A może zainteresował Cię nasz program szkoleń? Już teraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać odpowiedzi na Twoje wszystkie pytania. Bardzo chętnie pojawimy się z naszym programem w Twojej firmie, aby zaprezentować całą ofertę firmy BHP Życie. Do zobaczenia niebawem na kolejnym szkoleniu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *