NOWOCZESNE SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

Kolejne szkolenie z pierwszej pomocy za nami! Tym razem mieliśmy okazję prowadzić warsztat przygotowany dla pracowników firmy PwC. Szkolenie odbywało się we wnętrzach Novotelu, gdzie w przyjemnym otoczeniu mieliśmy okazję podzielić się naszą specjalistyczną wiedzą. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY FIRMY BHP ŻYCIE

Prowadzone przez nas szkolenia są połączeniem wiedzy teoretycznej z praktyczną. Dzięki takiej mieszance jesteśmy w stanie przekazać skondensowaną dawkę niezbędnych informacji teoretycznych, ale także zaciekawić naszych Gości niecodzienną praktyką. Słowo „niecodzienna” nie jest tu zresztą użyte przypadkowo. Na naszych warsztatach wykorzystujemy technologię wirtualnej rzeczywistości, która ma za zadanie urzeczywistnić, ale także ubarwić prowadzone szkolenie.

Przy pomocy gogli VR mieli okazję pracować także uczestnicy jednego z naszych ostatnich warsztatów. Szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników firmy PwC zostało zaopatrzone w specjalistyczne okulary, dzięki którym nas Gości mogli przekonać się o możliwościach VR na własnej skórze.

W pierwszej części szkolenia zaoferowaliśmy im bogaty pakiet wiedzy, którą chętnie podzieliła się nasza załoga. Później mieli oni za zadanie przetestować ją w czasie wskazanych konkurencji. W tym też miejscu pojawia się funkcja technologii VR.

 

SZKOLENIA, A TECHNOLOGIA VR

Technologia VR to narzędzie, z którym opracowujemy niemal każde prowadzone przez nas szkolenie z pierwszej pomocy. Pozwala ona na maksymalne urzeczywistnienie doznawanych wrażeń, ale także zaciekawia i interesuje naszych Gości. Każdy z nich ma okazję wcielić się w rolę gracza, który musi przejść daną grę, opierając się na zdobytych w czasie szkolenia umiejętnościach.

Aplikacje, na których pracujemy, są stworzone przez najlepsze zespoły specjalistów, w tym nie tylko grafików, ale także kaskaderów i aktorów. Dają one maksymalnie wiarygodny obraz wirtualnej rzeczywistości, który urzeczywistnia wrażenia gracza.

 

O wirtualnej rzeczywistości można mówić wiele. Lepiej jednak poznać ją na własnej skórze. Co Ty na to? Skontaktuj się z nami, aby lepiej poznać ofertę naszej firmy! Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *