SZKOLENIE PPOŻ. DLA KIEROWNIKÓW EWAKUACJI

Kolejne szkolenie ppoż. za nami! Tym razem pojawiła się przed nami okazja przeszkolenia kierowników ewakuacji z ZUS. Na miejscu pojawiliśmy się ostatniego dnia października. Nie ma co ukrywać, że w taki dzień jak Halloween, liczyć można na strasznie ciekawe warsztaty! Tak też zresztą było, co chętnie potwierdzą Goście naszego wydarzenia 😉

 

SZKOLENIE PPOŻ. DLA KIEROWNIKÓW EWAKUACJI

Organizowane przez nas szkolenia cechuje nowatorskość w podejściu do tematów związanych z BHP oraz ochroną ppoż. W naszej codziennej pracy chętnie wykorzystujemy technologię wirtualnej rzeczywistości, która pozwala nam przenieść prowadzone szkolenia na zupełnie nowy poziom. VR uczestniczył także w czasie warsztatów prowadzonych dla pracowników ZUS. Kierownicy ewakuacji mieli okazję opanować niezbędną wiedzę z zakresu ppoż. przy użyciu nowoczesnego sprzętu, gwarantującego nie tylko ogrom nauki, ale także dużo wyśmienitej zabawy!

 

WARSZTATY Z WYKORZYSTANIEM WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Wirtualna rzeczywistość to nowatorska technika pozwalająca na maksymalne urzeczywistnienie wrażeń, których doświadczają uczestnicy prowadzonych przez nas szkoleń ppoż. Każdy z nich ma okazję wcielić się w rolę gracza, którego zadaniem jest pokonanie wskazanej misji, w którym pomóc może mu jedynie wiedza zdobyta w czasie szkolenia. Tę część szkolenia przygotowujemy przy wykorzystaniu dedykowanych gogli VR, które świetnie sprawdzają się w tej roli.

Dodatkowo, oferujemy naszym Klientom możliwość spersonalizowania oferowanych przez nas aplikacji. Przy użyciu planów budynku, wraz z rozmieszczeniem okien i alarmów, przygotowujemy program aplikacji dostosowany do danego wnętrza. Tym samym uczestnicy gry mają poczucie działania w stałym miejscu pracy.

Aplikacje, na których pracujemy, to stworzone przez nas autorskie programy, dostosowane do potrzeb konsumenta. Każdy z nich został przygotowany we współpracy z zespołem profesjonalistów, w tym aktorów i kaskaderów. Nasze programy są gwarancją ćwiczeń na najwyższym poziomie specjalistycznego przygotowania.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych przez nas szkoleń? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *