BOJÓWKA 2019: PAŹDZIERNIK

Bojówka 2019 trwa! Do gry dołączyły kolejne drużyny! Sprawdź, na czym polega słynna gra firmy BHP Życie i odkryj jej najlepszych uczestników w październiku!

BOJÓWKA 2019

Bojówka jest jednym z podstawowych elementów naszych szkoleń ppoż. Ćwiczenie to polega na sprawieniu hydrantu 52 z dwóch węży hydrantowych i prądownicy oraz połączenia ze sobą wszystkich elementów. Zadanie jest wykonywane z użyciem wody. Liczy się w nim przede wszystkim czas! Przed przystąpieniem do zadania każdy z uczestników uczy się łączyć węże hydrantowe, otwierać zawór grzybkowy oraz operować prądownicą.

Przy okazji realizowanych szkoleń prowadzimy całoroczny konkurs Bojówka 2019, w którym drużyny z najlepszymi czasami w opisanej powyżej konkurencji, mogą wygrać wyjątkowe nagrody od firmy BHP Życie!

 

NAJNOWSZE WYNIKI

Na prowadzeniu wciąż znajduje się Krio Odolanów z czasem 16,34. Miejsce tuż za nimi zajmują Red Arrow z PAŻP, którym udało się osiągnąć czas 18,73. Swoje miejsce na podium ma także drużyna LIDL z APEX z czasem 19,09.

 

Tak przedstawiają się najnowsze wyniki konkursu Bojówka 2019, ale jak wiadomo – wszystko może się jeszcze wydarzyć! Bądźcie czujni, główne rozstrzygnięcie konkursu już niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *