SZKOLENIE Z EWAKUACJI I PPOŻ.

Następne szkolenie z ewakuacji i ppoż. za nami! W ostatnich dniach października odwiedziliśmy Gliwice, gdzie szkoliliśmy pracowników największego w Polsce dostawcy energii. Nie od dziś wiadomo, że profesjonaliści chętnie korzystają z naszych usług 😉 Co czekało nas na miejscu? Pożary, wybuchy, wyrzuty i duuużo nowej wiedzy! A to dopiero początek 😉 Zajrzyj do artykułu i sprawdź, jak przywitały nas Gliwice!

 

SZKOLENIE Z EWAKUACJI I PPOŻ.

Każde prowadzone przez nas szkolenie z ewakuacji i ppoż. to połączenie wiedzy teoretycznej, ale także praktycznej. W jego trakcie skupiamy się na możliwie rzetelnym przekazaniu informacji, które nasza kadra profesjonalistów gromadziła przez ostatnie lata. Cechuje nas to, że odmieniamy wizję nudnych szkoleń ppoż. i ewakuacyjnych. Wiąże się to z działaniem, za pomocą którego, na pierwszy plan wysuwamy właśnie praktykę. Tym samym dajemy uczestnikom naszych szkoleń możliwość samodzielnego ugaszenia pożaru stworzonego na potrzeby szkolenia, dzięki czemu uczą się obsługi gaśnic w praktyce. A to tylko jeden z wielu przykładów naszych działań na drodze ku praktycznym szkoleniom.

W Gliwicach na pierwszy plan wysunęły się zagadnienia dotyczące ewakuacji i ppoż. Te tematy są niezwykle ważne w życiu każdego z nas, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. W sytuacji zagrożenia nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, jak zareaguje na nią nasz mózg i organizm. Wówczas jedynie zdobyta wcześniej wiedza może nam pomóc w uratowaniu zdrowia i życia zarówno nas samych, jak i bliskich nam osób.

Szkolenie z ewakuacji i ppoż. może nie wzbudzać przyjemnych skojarzeń. Tego typu warsztaty latami opierały się na wiedzy teoretycznej, która kojarzy się niestety głównie ze znużeniem. W BHP Życie odmieniamy ten niechlubny wizerunek szkoleń, stawiając na praktyczne działania, które angażują, a także utrwalają zdobytą wiedzę.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wszystkie informacje o prowadzonych przez nas warsztatach! Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i ustalimy dogodny dla Ciebie termin szkolenia. Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *