SZKOLENIE ZE ZWALCZANIA POŻARÓW I EWAKUACJI

Kolejne szkolenie ze zwalczania pożarów i ewakuacji za nami! Tym razem pojawiliśmy się w Piasecznie, pod Warszawą, gdzie ugasiliśmy pragnienie nowej wiedzy naszych Gości! Na miejscu czekały nas prawdziwie gorące emocje. Co więcej, stały za nimi nie tylko organizowane przez nas na potrzeby szkolenia pożary, wybuchy i wyrzuty, ale także iście płomienne zaangażowanie uczestników warsztatu! Zajrzyj do artykułu i przekonaj się, co czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIE ZE ZWALCZANIA POŻARÓW I EWAKUACJI

O zwalczaniu pożarów i ewakuacji można powiedzieć wiele. W naszej firmie wiemy jednak, że zdecydowanie lepiej jest… pokazać wiele! Dlatego też na naszym ostatnim szkoleniu w Piasecznie przygotowaliśmy wiele praktycznych atrakcji, które przybliżyły uczestnikom warsztatu wiedzę z zakresu ppoż. i sposobów przeprowadzenia prawidłowej ewakuacji.

W codziennej pracy kierujemy się zasadą praktycznych szkoleń. Dlatego też nużącą teorię zamieniamy na działanie! Goście naszych warsztatów mają okazję samodzielnie zwalczyć stworzone na potrzeby szkolenia pożary. Tym samym z łatwością nauczyć się poprawnej obsługi różnego rodzaju gaśnic. Podobnie w przypadku ewakuacji – dzięki prowadzonym przez nas szkoleniowym akcjom ewakuacyjnym dzielimy się wiedzą zgromadzoną przez nas zespół przez ostatnie lata.

Wykwalifikowana kadra, tworząca BHP Życie, prowadzi każde szkolenie ze zwalczania pożarów i ewakuacji z największą starannością i zaangażowaniem, które często spotyka się z optymizmem jego uczestników. Znamy potrzeby Klientów i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Robimy to w angażujący nowatorski sposób, który sprawia, że nasi Klienci chętnie wracają do nas na kolejne programy szkoleniowe. Entuzjazm naszych Gości napędza nas do dalszej pracy i nowego działania. Ta mieszanka z kolei owocuje coraz gorętszymi emocjami w czasie każdego z naszych szkoleń!

 

Chcesz przekonać się, jak wygląda szkolenie ze zwalczania pożarów i ewakuacji w praktyce? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pakiet niezbędnych informacji i ustalić dogodny termin szkolenia w Twojej firmie. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i ułożymy program szkoleniowy dostosowany do potrzeb danej firmy. Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *