SZKOLENIA OKRESOWE BHP

W naszej ofercie, obok szkoleń BHP i ppoż., swoje miejsce mają także szkolenia okresowe BHP. Jedno z nich odbyło się niedawno na terenie Totalizatora Sportowego. Na miejscu spotkały nas prawdziwie gorące emocje! Wyrzuty, wybuchy i podpalenia to jedynie część atrakcji, które zapewniliśmy naszym Gościom 😉 Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co jeszcze czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIA OKRESOWE BHP

W Totalizatorze Sportowym pojawiamy się już nie po raz pierwszy. Dzięki zaangażowaniu Pracowników tej firmy powroty w to miejsce są dla nas czystą przyjemnością! Tak było i tym razem. W ostatnich dniach października mieliśmy przyjemność prowadzić tam szkolenie okresowe BHP. W jego trakcie prezentowaliśmy uczestnikom warsztatu liczne wybuchy, wyrzuty i podpalenia. Mieli oni okazję samodzielnie ugasić stworzony na potrzeby szkolenia pożar i w praktyce poznać szczegóły dot. obsługi gaśnic.

W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na praktyce. Dlatego zamiast tylko mówić o zagrożeniach pożarowych, tworzymy warunki potencjalnie niebezpiecznej sytuacji w rzeczywistości! Pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem kreujemy stworzone na potrzeby szkolenia małe pożary, które w drodze pokazu, gasimy, pokazując sposoby, w które należy to robić. Później taką samą możliwość mają właśnie uczestnicy naszych szkoleń.

Wiedza z zakresu BHP i ppoż. jest niezwykle ważna w życiu każdego z nas. Jej znajomość może pomóc w uratowaniu zdrowia i życia nie tylko nas samych, ale także bliskich nam osób. W sytuacji zagrożenia nie jesteśmy w końcu w stanie przewidzieć, jak zachowa się nasz organizm. Dobrze mieć wtedy w zanadrzu wiedzę z zakresu BHP i ppoż.

Niebezpieczna sytuacja może nas czekać na każdym kroku – czy to w czasie dnia w pracy, szkole lub w wolnych chwilach. Na szczęście ze szkoleniami BHP i ppoż. możemy zawczasu przygotować się na takie okoliczności.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas szkoleniach? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełen pakiet informacji!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *