NOWOCZESNE SZKOLENIA VR

Wśród oferowanych przez nas warsztatów każdy znajdzie coś dla siebie, jednak to właśnie nowoczesne szkolenia VR są naszą specjalnością! Co stoi za ich wyjątkowością, czemu nasi Klienci tak często decydują się na szkolenia VR? Zajrzyj do artykułu, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

 

NOWOCZESNE SZKOLENIA VR

Szkolenia BHP są często niesłusznie kojarzone z przykrym obowiązkiem, który dotyka każdego z nas. Wszystko za sprawą nadmiaru teorii, która wciąż pojawia się na tego typu warsztatach. W BHP Życie odczarowujemy wizerunek nudnych szkoleń BHP, wprowadzając je na zupełnie nowy poziom. W naszej pracy wykorzystujemy technologię VR i łączymy ze sobą teorię oraz praktykę.

Przekonali się o tym uczestnicy jednego z ostatnich prowadzonych przez nas szkoleń, które odbyło się Bełchatowie. To tam pokazaliśmy, że nauka o zasadach BHP jest nie tylko ważnym elementem życia każdego z nas, ale łączy się także ze świetną zabawą.

 

W JAKI SPOSÓB UCZYMY O BHP?

Szkolenia VR, które oferujemy, to unowocześniona wersja tradycyjnych szkoleń BHP. Przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości edukujemy w ich trakcie o sytuacjach potencjalnego niebezpieczeństwa, a także dzielimy się z naszymi Gośćmi sposobami na zapobieganie im.

W naszej pracy wykorzystujemy komplet autorskich aplikacji. W każdej z nich użytkownik ma za zadanie wcielić się w rolę gracza, który może przejść daną grę jedynie przy wykorzystaniu nabytych wcześniej umiejętności z zakresu BHP. Tym sposobem maksymalnie urzeczywistniamy warunki sytuacji zagrożenia i poszerzamy horyzonty nauczania o BHP.

Oferowane przez nas aplikacje mogą zostać spersonalizowane wedle potrzeb Klienta. Przy wykorzystaniu planów budynku, rozmieszczenia okien i alarmów, jesteśmy w stanie nałożyć warstwę wirtualnej rzeczywistości na realny świat, dzięki czemu uczestnicy mogą poczuć się zupełnie jak w trakcie akcji ratunkowej w biurze, w którym na co dzień pracują.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniach BHP? A może zainteresowała Cię nasza oferta? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin szkolenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *