MODUŁOWE SZKOLENIE BHP

Szkolenie BHP niejedno ma imię 😉 Ostatnie, które mieliśmy okazję prowadzić w Warszawie, składało się z trzech modułów. Wśród nich pojawiły się: ppoż., prawo pracy oraz pierwsza pomoc. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co czekało Gości, którzy zawitali na nasze modułowe szkolenie BHP! Gwarantujemy – emocje były naprawdę gorące!

 

MODUŁOWE SZKOLENIE BHP

Ucząc o BHP nie ograniczamy się do jednego obszaru zagadnień. Staramy się modyfikować materiał szkoleniowy, dostosowując do do potrzeb i oczekiwań Klienta. W czasie naszych szkoleń łączymy to, co możemy przekazać na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia z tym, czego potrzebują pracownicy firmy, w której gościmy. Modułowe szkolenie BHP, które prowadziliśmy w Warszawie, łączyło w sobie zarówno ppoż., prawo pracy, jak i pierwszą pomoc.

W czasie warsztatu działo się wiele! Mieliśmy do czynienia z pożarami i praktycznym testowaniem umiejętności. Pod okiem profesjonalistów przygotowaliśmy niezbędne na potrzeby szkolenia pożary i daliśmy naszym Gościom możliwość ich samodzielnego ugaszenia. Choć pogoda nas nie rozpieszczała – na miejscu było naprawdę gorąco!

Do każdego z tematów podeszliśmy w typowy dla nas sposób – praktycznie! Dzięki temu przekazaliśmy uczestnikom szkolenia dawkę wiedzy, która szybko została przez nich przyswojona.

W prowadzonych przez nas modułowych szkoleniach zamykamy to, co w warsztatach BHP najcenniejsze. Ogrom wiedzy niezbędnej w życiu każdego z nas. Uczymy, jak należy poprawnie zachować się w sytuacji potencjalnego zagrożenia, a jednocześnie oferujemy serdeczną atmosferę, w której nauka staje się czystą przyjemnością! Najlepszym dowodem tych słów są zadowoleni pracownicy firm z całej Polski, z którymi od lat mamy okazję pracować w czasie organizowanych przez nas warsztatów.

 

ALE NIE MUSISZ WIERZYĆ NAM NA SŁOWO…

Przekonaj się na własnej skórze, jak przebiegają warsztaty organizowane przez naszą firmę! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wszystkie niezbędne informacje i odpowiedzi na Twoje pytania. Chętnie ustalimy dogodny dla Ciebie i Twoich pracowników termin szkolenia. Więc jak, zobaczymy się na kolejnym modułowym szkoleniu BHP… w Twojej firmie? 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *