SZKOLENIA PPOŻ., JAKICH JESZCZE NIE ZNACIE!

W naszej codziennej pracy szkolimy przede wszystkim z zakresu BHP. Obce nie są nam również jednak szkolenia ppoż. Jedno z nich mieliśmy ostatnio okazję przeprowadzić w firmie InPost. Jesteście ciekawi, co czekało naszych Gości na miejscu? Zajrzyjcie do artykułu, aby poznać szczegóły naszego ostatniego szkolenia ppoż.!

 

SIŁA TKWI W PRAKTYCE

Wiemy jak ważny jest materiał, którym dzielimy się z uczestnikami naszych szkoleń. Mając pełną świadomość tego, że może on niekiedy pomóc im w uratowaniu siebie i innych osób z potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, wkładamy w naszą pracę nie tylko wieloletni warsztat, ale także całe serce. Ochrona ppoż. jest zakresem zagadnień, który w mniejszym lub większym stopniu powinien być bliski każdemu z nas. Kto wie czy za rogiem właśnie nie czai się jakiś pożar lub niespodziewany wybuch nie zaskoczy nas w kolejnym dniu pracy? Mając odpowiedni pakiet wiedzy, nie musimy się tym martwić. A o odpowiedni dobór zagadnień i ich przekazanie w interesujący sposób zadba nasza firma.

W czasie szkoleń ppoż. skupiamy się przede wszystkim na praktyce. Na potrzeby warsztatów organizujemy różnego rodzaju wybuchy, wyrzuty i podpalenia. Naszym Gościom natomiast dajemy możliwość wypróbowania swoich umiejętności przy użyciu gaśnicy i innych zadań, które stawiamy przed nimi w każdym ze szkoleń.

 

WARTO WIEDZIEĆ, BO…

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć reakcji naszego organizmu na dane zagrożenie. Zadymiony budynek, niewielki dostęp do tlenu, płonące pomieszczenie… Te czynniki mogą wpłynąć na dezorientację naszego organizmu i zmiany w pracy mózgu. Dlatego też zawczasu należy przejść odpowiednie szkolenia ppoż., które wyposażą nas w wiedzę odpowiednią do poradzenia sobie z tego typu przypadkami.

 

Chcesz, aby w Twojej firmie przeprowadzone zostało szkolenie ppoż. naszej firmy? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pakiet niezbędnych informacji. Chętnie opowiemy Ci o szczegółach naszej pracy i ustalimy dogodny dla Ciebie i Twoich pracowników termin warsztatów. Do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *