DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO RAZEM Z ORLEN I TOMASZEM WOLNYM!

Nie od dziś wiadomo, że… dbamy o bezpieczeństwo! Troska o nie nie jest także obojętna osobom publicznym, które chętnie angażują się w projekty organizowane przez naszą firmę. Jedną z twarzy, która wspiera nas w kultywowaniu powszechności BHP i ppoż. jest sam Tomasz Wolny. Wraz z firmą Orlen zdecydował się on sprawdzić, jak przebiegają nasze szkolenia. A Wy, jesteście tego ciekawi? Sprawdźcie w artykule, co czeka Gości szkoleń BHP i ppoż. organizowanych przez naszą firmę!

 

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Przyswojenie wiedzy z zakresu BHP i ppoż. może mieć wielki wpływ na życie każdego z nas. Dzięki znajomości odpowiednich zachować i obsługi sprzętu ratującego życie i bezpieczeństwo, mamy możliwość uratować zdrowia i życia nas, ale także bliskich nam osób. W codziennym życiu spotkać może nas w końcu wiele potencjalnie niebezpiecznych sytuacji – czy to w domowym otoczeniu, czy w dniu pracy. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć danego pożaru lub wybuchu, ale możemy znaleźć odpowiednie sposoby na poradzenie sobie z nim!

Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego w czasie naszych szkoleń praktycznie przygotowujemy ich uczestników do potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Prezentujemy różnego rodzaju wybuchy, wyrzuty, pożary i edukujemy, jak należy sobie z nimi radzić.

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że poza wiedzą teoretyczną, oferujemy także praktykę. Nie tylko mówimy o możliwościach poszczególnych gaśnic, ale także wręczamy je w ręce naszych Gości i zachęcamy do ugaszenia organizowanych na potrzeby szkoleń pożarów.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i poszerzamy ją o kolejne aspekty. Już w tym momencie mamy na swoim koncie współpracę z największymi polskimi firmami na terenie całego kraju. Wciąż jednak chcemy rozwijać się dalej i edukować coraz większą liczbę osób!

 

Chcesz, abyśmy przeprowadzili szkolenie w Twojej firmie? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie i Twoich pracowników termin. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przybliżymy specyfikę naszej pracy. Do zobaczenia na kolejnym szkoleniu BHP!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *