POGODA NIE PRZESZKODZI NAM W CZASIE SZKOLENIA BHP!

Szkolenia BHP i ppoż. to nasza specjalność! Często mamy okazję prowadzić je jednak w nie do końca sprzyjających warunkach. Tak było i tym razem. W Gdańsku pojawiliśmy się z prawdziwie gorącym programem szkolenia, w którym każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. To, co stanęło nam na drodze, to deszczowa pogoda! Ale mieliśmy na nią swój sposób. Przy użyciu specjalnego namiotu wydzieliliśmy wolną od deszczu powierzchnię, która pozwoliła nam przeprowadzić szkolenie zgodnie z planem. Co czekało jego uczestników? Sprawdź!

 

SZKOLENIA BHP ŻYCIE

Nasze szkolenia zawsze dostosowujemy do potrzeb ich uczestników. Tak było i tym razem. W programie znaleźli oni między innymi: cięcie samochodu, pożar człowieka, a także praktyczne gaszenie pożarów! Brzmi groźnie? Bez obaw! Każde z wymienionych wyżej ćwiczeń było wykonywane pod okiem wyspecjalizowanej ekipy profesjonalistów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem naszych Gości.

W BHP Życie wierzymy, że kluczem do sukcesu i efektywnej nauki jest przede wszystkim praktyka. To właśnie nią kierujemy się w czasie prowadzonych przez nas szkoleń. Każdy z ich uczestników ma okazję zapoznać się z danymi zagadnieniami BHP i ppoż., ucząc się ich na własnej skórze.

Na przykładzie różnego rodzaju gaśnic – tłumaczymy naszych Gościom, jak działają poszczególne warianty oraz jak należy ich poprawnie używać, ale po krótkim wprowadzeniu to oni sami próbują własnoręcznie ugasić stworzony na potrzeby szkolenia pożar. Dzięki tego typu zabiegom szybciej zdobywają oni niezbędną wiedzę i łatwo opanowują sposoby radzenia sobie z potencjalnie niebezpiecznymi sytuacjami.

A skoro mowa o niebezpiecznych sytuacjach – kiedy znajdziemy się w momencie zagrożenia, często nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zareaguje na nie nasz organizm. Reakcje ciała i mózgu mogą być różne, dlatego też tak ważne jest, aby odpowiednio wcześniej opanować schemat zachować, które mogą uratować nie tylko nasze życie, ale także życie bliskich nam osób.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin szkolenia BHP!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *