SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY, JAKIEGO JESZCZE NIE ZNACIE!

Początek nowego roku szkolnego za nami. W naszej firmie rozpoczęliśmy wrzesień naprawdę energicznie. Na start pojawiliśmy się w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie przeprowadziliśmy praktyczne szkolenie z pierwszej pomocy. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, ale także uczestników warsztatów, udało nam się opanować całą wiedzę do perfekcji! Zajrzyjcie do naszego artykułu, aby przekonać się, jak wygląda szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez firmę BHP Życie!

 

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

Nie od dziś wiadomo, że w naszej pracy za wszelką cenę staramy się łączyć teorię z praktyką. To pozwala nam nie tylko na prawdziwie rzetelny tok nauczania uczestników naszych szkoleń, ale również na zapamiętanie prezentowanych w ich czasie informacji przez długi czas. Pierwsza pomoc jest ważnym aspektem życia każdego z nas. Jej znajomość może pozwolić uratować nam życie nasze i bliskich nam osób. Nigdy nie wiemy, w jakiej sytuacji może nam być niezbędny pakiet wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Pewne jest jednak, że po szkoleniu prowadzonym przez naszą firmę zawsze będziemy mieć go przy sobie!

W trakcie warsztatów ćwiczymy, jak reagować w sytuacjach zagrażających życiu. Tego, jak odpowiednio zawiadomić pożądane służby, ale także w jaki sposób samodzielnie przyczynić się do pomocy rannemu człowiekowi.

 

PIGUŁKA WIEDZY

Ciekawi Cię, jak wyglądają zasady pierwszej pomocy w pigułce? Przeczytaj!

  1. Przed udzieleniem pierwszej pomocy należy sprawdzić czy miejsce zdarzenia jest na pewno bezpieczne dla osoby poszkodowanej, ratowników, ale także innych świadków zdarzenia.
  2. Jeśli wypadek miał miejsce na drodze, zanim zbliżysz się do poszkodowanego, włóż kamizelkę odblaskową, jednorazowe rękawiczki i postaw trójkąt ostrzegawczy w odpowiedniej odległości.
  3. Następnie podejdź do poszkodowanego.
  4. Nie zbliżaj się tam, gdzie istnieje jakiekolwiek ryzyko zawalenia, samozapłonu albo podejrzenie skażenia chemicznego.
  5. W przypadku urazów, które są spowodowane przez porażenie prądem- wyłącz wszystkie źródła zasilania.
  6. Powiadom odpowiednie służby przygotowane do działania w takich warunkach.
  7. Jeśli jesteś uczulony na lateks, użyj rękawiczek jednorazowych wykonanych z innego materiału.

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat naszego szkolenia z pierwszej pomocy!

<div class=”pipedriveWebForms” data-pd-webforms=”https://pipedrivewebforms.com/form/d04d90da8bab9040ddd8299f8f4b031d7261146″><script src=”https://cdn.pipedriveassets.com/web-form-assets/webforms.min.js”></script></div>

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *