A CZY TY GASIŁEŚ POŻAR PODCZAS SZKOLENIA BHP?

Jak zapewne wiecie, w naszej pracy stawiamy na praktykę i dobrą zabawę! Dlatego wszystkie prowadzone przez nas okresowe szkolenia BHP są dla nas wyzwaniem, ale także okazją do przekazania wiedzy z zakresu BHP w zupełnie niecodzienny sposób! O czym mowa? Uczestnicy naszych szkoleń nie tylko zgłębiają wiedzę o pojęciach, ale także doświadczają emocji towarzyszących potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na własnej skórze. Między innymi wcielając się w rolę strażaka, gaszącego pożar!

 

OKRESOWE SZKOLENIA BHP – MODUŁY

Prowadzone przez nas okresowe szkolenia BHP dzielimy na trzy kategorie. Każda z nich pozwala uczestnikom zdobyć nową wiedzę z wskazanego obszaru. Wśród nich znajdują się: moduł BHP, moduł Pierwsza Pomoc oraz moduł Szkolenia ppoż.

 

MODUŁ BHP

Regularne odświeżanie wiedzy z zakresu szkoleń BHP jest niezbędnym elementem w pracy każdego z nas. Nikt nie jest w końcu w stanie przewidzieć, co może nas spotkać danego dnia. Moduł BHP pozwala uczestnikom szkoleń zdobyć wiedzę z zakresu między innymi:

– zasad pierwszej pomocy i resuscytacji,

– zasad postępowania w przypadku pożaru,

– postępowania dla zachowania bezpieczeństwa na przykładzie zjawisk wyrzutu oleju, wybuchu zbiornika pod ciśnieniem czy pożaru butli gazowej.

 

MODUŁ PIERWSZA POMOC

Szkolenia z pierwszej pomocy oferowane przez firmę BHP Życie, to bardzo ciekawy i wartościowy  program szkoleniowy. Łącząc praktykę z teorią, przekazujemy wiedzę niezbędną w sytuacjach potencjalnego niebezpieczeństwa w przystępny sposób. Wierzymy, że bezpieczeństwo każdego z nas zależy od wiedzy, w posiadaniu której jesteśmy. Zadaniem naszej firmy jest edukacja, która może zapewnić bezpieczeństwo.

 

MODUŁ SZKOLENIA PPOŻ.

Uczestnicy modułu poznają zasady ochrony ppoż. w praktyce, między innymi przy pomocy gaśnic wodno-pianowych czy różnego rodzaju środków gaśniczych. W trakcie kursu wykorzystujemy także między innymi gaśnicę śniegową, proszkową, urządzenie gaśnicze GSE oraz gaśnicę samochodową.

 

Każde z naszych szkoleń zapewnia nam zupełnie nową energię do działania. To właśnie satysfakcja uczestników napędza nas do pracy, a także sprawia, że wdrażamy do niej coraz nowsze pomysły. Wierzymy, że nauka opiera się na praktyce, a Ty? Skorzystaj z oferty naszej firmy i ugaś swój pierwszy pożar już teraz! 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *