URZĄDZENIA DO SZKOLEŃ PPOŻ. – KTO SPRZEDAJE NAJWIĘCEJ?

Urządzenia do szkoleń ppoż. są tym, co w firmie BHP Życie lubimy najbardziej! 😉 Nie bez powodu jesteśmy w końcu przedstawicielem firmy GFT w Polsce! W naszej ofercie znajdziesz zarówno wielofunkcyjne symulatory pożarów, jak i również akcesoria do szkoleń pożarowych.

 

Sprzedaż urządzeń mówi sama za siebie – mamy zaufanie Klientów, bo stawiamy na najwyższą jakość. To Twoje zadowolenie i satysfakcja są tym, co napędza nas do działania i pozwala wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania z myślą o naszych Klientach. Szukasz sprawdzonego urządzenia do szkoleń ppoż.? Zobacz, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

 

Wyróżników naszej oferty jest wiele. W pracy skupiamy się jednak na szczegółach, które mają przełożenie na praktyczne szkolenia i kursy oraz niezbędną wiedzę z zakresu ppoż. w zupełnie nowym wydaniu. To właśnie te wartości znajdziesz w ofercie firmy BHP Życie.

Oferowane przez nas urządzenia posiadają unikatowy system automatycznego wykrywania gaszenia pożarów. Dzięki temu w procesie gaszenia bierze udział sam uczestnik szkolenia, nie osoba prowadząca kurs, jak ma to często miejsce w przypadku tego typu sprzętu. Samodzielność uczestnika naszych kursów pozwala na przekazanie mu praktycznej wiedzy. Może on na własnej skórze poczuć emocje, towarzyszące sytuacjom potencjalnie niebezpiecznym dla życia i zdrowia, będąc jednocześnie pod opieką profesjonalistów.

Kolejną ważną cechą naszych produktów jest płynna regulacja płomienia. W związku z nią płomień zmniejsza się wraz z czasem gaszenia urządzenia, co urzeczywistnia warunki pożaru, dając praktyczne warunki do nauki i gromadzenia nowej wiedzy z zakresu ppoż. Uczestnik ma przed sobą tym samym maksymalnie odwzorowaną rzeczywistą sytuację pożarową.

Co więcej, istnieje także możliwość bezprzewodowego sterowania urządzeniem do nauki gaszenia.

W naszej ofercie posiadamy także różnego rodzaju końcówki wymienne do urządzeń pożarowych, które pozwalają urozmaicić prowadzone szkolenia ppoż.

 

Jedno jest pewne – niemiecką precyzję i niezawodność GFT widać na pierwszy rzut oka! Ale nie musisz wierzyć nam na słowo – sprawdź naszą ofertę już teraz! 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *